Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Miałem kilka tych Justronów i to bardzo poprawna żyłka. Na rynku krajowym zdarzyło mi się kupić o wiele drożej o wiele gorsze żyłki.
 3. Semi

  Wędkowanie Semiego.

  Wczoraj od południa do 21.00 posiedziałem nad Kanałem Żerańskim. Nadłubałem się drobnicy do bólu. Łowiłem na pęczak gotowany z ząbkiem czosnku, bo mi głównie o płotki chodziło, ale często trafiały się i krąpie, a z wieczora leszczyki klepaki. Na pikerka nie dało się połowić, masę zielska pływa w kanale.
 4. Yesterday
 5. Grendziu

  Ważne mecze piłkarskie

  Przeczytaj sobie cały wątek, to 95% wpisów jestem anty Amica. Dla przypomnienia, były tylko 3 momenty, gdy nie darłem się na nich. 1. Wejście do klubu i Lewandowski, Peszko, Arboleda jako transfery do klubu. 2. Wczesne granie Lecha za Smudy. 3. Lech Nenada Bielicy. Reszta to shit.
 6. mav3rick

  Ważne mecze piłkarskie

  Zawsze pisałem, że to Amica, a Ty się oburzałeś. Goście wzięli sobie klub po to by kasę trzepać i na tym traci prawdziwa historia Lecha... Szkoda, ale nie widać by to się zmieniło. To już nie te czasy, że się patrzyło czy mistrzem będzie Legia czy Lech. Teraz to trzeba patrzeć by Lech czasem o spadek się nie otarł... W tym sezonie liczę, że moja Pogoń nie gorzej skończy, jak zeszły sezon. Gdyby nie głupie straty pkt, by było wicemistrzostwo, ale to i tak mega sukces Portowców.
 7. Grendziu

  Ważne mecze piłkarskie

  Radomiak z taką gra i determinacją powinien bez problemu utrzymać się w ekstraklasie. Natomiast u nas wyszło to co wspominałem, brak jakości na skrzydłach, sam Kamiński meczu nie uciągnie, choć to jest materiał na reprezentację już w niedalekiej przyszłości.
 8. Zakupione na Ali. Za 29 zł za 2 szt. Na pierwszy rzut oka i rozciąganie w recach, całkiem całkiem. Zobaczymy pod rybą.
 9. Semi

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  Jadę nad kanałem ze spławikówką i pikerkiem posiedzieć.
 10. Last week
 11. Grendziu

  Ważne mecze piłkarskie

  Ekstraklasa i kluby w Pl jak co roku interesują mnie do czasu nie odpadnięcia z europejskich pucharów. Nawet L z Wawy wtedy kibicuję i brawa za wynik. Bardzo lubię Czesława Michniewicza, ale obawiam się, że on zejdzie kiedyś na zawał. Bynajmniej tak wygląda podczas meczów przy Łazienkowskiej. Raków - kurcze niezły piach, plusik, że chcieli i próbowali, ale umiejętności co niektórych piłkarzyków niczym średnio słabe grajki na poziomie Amica Poznań. Na zakończenie Pogoń Szczecin i powracający w pucharach Nenad Bjelica, czyli mój ulubieniec z charakterem. A po drugiej stronie jego ko
 12. Grendziu

  Ważne mecze piłkarskie

  W Poznaniu jest pełen wqurfff, 100lecie klubu, wzmocnień brak, wszystko za free. Murawski i Douglas ok, Sobiech nie wiem. Nie mamy bramkarzy, lewego obrońcy dla Barrego i skrzydłowego a nawet dwóch z prawdziwego zdarzenia. O Kamińskiego się nie boję, ale skrzydłowych brak, bo Sykora to niewypał a Skóraś to nie jest poziom ekstraklasy. Nie znam potencjału Radomiaka, ale gdyby miało się to przyczynić, że Rutkowski się podda to niech wygrają.
 13. ArekH

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  Uwziliście się na mnie? To tu sam rocznik 76-7? Cholera, myślałem że za moich czasów był wyż demograficzny. 🤣
 14. Semi

  Wymarzony staw.

  Ostatni tydzień przesiedziałem na wsi. W stawie zbyt tłoczno więc trzeba było odłowić co nieco japońców i karpików. Karpiki znalazły dom u dalszego sąsiada w żwirowni, na japońce był chętny znajomy. Karpików odłowiłem 120 sztuk, japońców pewnie z 500. Wszystko na bacika. A i parę bonusów co wieczór się trafiało w postaci linów i złociaków.
 15. Semi

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  Ooo, jeszcze nie, dopiero co 45 skończyłem.
 16. ArekH

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  Czyż byś zbliżał się do 50tki?
 17. Semi

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  Ja to nawet ugotowałem pęczaku i konopi i miałem nad Kanał Żerański na płotki jechać. Ale leeeeenia mam niesamowitego, spałem do 09.00, zjadłem śniadanie, siorbnąłem kawę i nic mi się nie chce. Może jutro mi się będzie chciało? A może sierpień będzie mniej leniwy wędkarsko.
 18. Grendziu

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  Też chyba odpuszczę kosztem porządków przy chacie, nie wiem co się ze mną dzieje ostatnio, ale mi się nie chcę łapić. Jak wyzdrowiejesz to może weekend nad Odrą z łodzi? Generalnie dwóch forumowiczów szykuje się na Nienawiszcz na wakacje na początku sierpnia, może ktoś jeszcze chętny?
 19. djbaloon

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  Oj masakra, taka pogoda do bani że nie wiadomo w co się ubrać. Zdrowia @ArekH
 20. ArekH

  Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

  No i pojechałem, ale do medyka. Wciągam antybiotyk i siedzę na d...e przed telewizorem. 😭
 21. Są w kieszeni, mojej kieszeni
 22. suwi

  Bzdury i pierdoły

  Urlop się kończy, a ja byłem tylko 2 razy na rybach [emoji17]
 23. Hotpoint

  Nowości firmy Penn

  O bulwa... Penn Slammer IV Muszę sobie przypomnieć gdzie położyłem kasę z komunii. 💩
 24. NPC

  Shimano

  Jeżeli dobrze widzę to zrobili z Nasci Ultegrę, wkręcana korba, ślimaczek.
 25. NPC

  Wędkarskie filmy w sieci

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...