Skocz do zawartości

Pasje poza wędkarstwem


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dla mnie przede wszystkim sport to pasja. Może z racji wieku i wagi coraz mniej uprawiam, ale jeszcze staram się trochę ruszać jak mam czas.

Za dzieciaka nigdy nie mogłem wybrać co lepsze - piłka kopana, czy wędkarstwo. Później w pewnym momencie zatraciłem się grając kilkanaście lat w tenisa ziemnego - z chęcią jeszcze bym do tego wrócił, no i uwielbiałem pływać na desce z żaglem.  Gdy tylko mocniej powiało to uwielbiałem "wiatr we włosach" kombinując na Windsurfingu.

Ponadto grałem w kosza, siatkówkę, dziś trochę żałuję, że nie uprawiałem karate - ale co tam, wszystkiego się nie da robić w życiu.

Jakie są Wasz pasje oprócz wędkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport bardzo lubię siatkówka jest świetna przez jakiś czas grałem w klubie ale zdrówko siadło i miałem długą przerwę i pozostał mi mój ulubiony rower :)

Jednak największą pasją jest dłubanie w drewnie niemal 8 lat pracowałem jako stolarz jednak małe zarobki i przekwalifikowałem się na to co robię do dziś . Teraz pozostaje mi tylko czekać , aż ktoś mnie poprosi żeby mu coś zrobić albo w domu coś potrzeba i mogę znowu robić to co kocham dłubać w drewnie  ( żadne tam płyty tylko piękne czyste drewno ) Przez jakiś czas nawet robiłem wystrój do ogrodów ludziki koniki wozy a nawet huśtawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja suwi w rzeźbieniu w drewnie mocny nie jestem, ale na późnojesienny czas chciałbym zmontować sobie stojak na wędki z drewna mocowany do ściany.

Jak ostatnio byłem na stolarni to zazdrościłem chłopakom roboty. Kasa marna, ale robota na pewno potrafi usatysfakcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 10.11.2015o13:01, Dominik napisał:

Ja suwi w rzeźbieniu w drewnie mocny nie jestem, ale na późnojesienny czas chciałbym zmontować sobie stojak na wędki z drewna mocowany do ściany.

Jak ostatnio byłem na stolarni to zazdrościłem chłopakom roboty. Kasa marna, ale robota na pewno potrafi usatysfakcjonować.

Za chwilę hurtowo zaczniesz coś z nami produkować Suwi, ja też bym się pisał na stojaki drewniane, albo wieszaki do wędek jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełka są świetne rozejrzę się za materiałami i pomyślę miałbym prezenty dla znajomych wędkarzy na różne okazje :D

Już kiedyś robiłem schowek na wędki był w kształcie gabloty a w środku drewniane kołki na których można było położyć wędkę. Zwykłe, nieskomplikowane ale wędki były bezpieczne w ciasnym garażu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę dalekowzroczne, ale gdybyśmy mieli kilka takich pudełek z logo naszego projektu, to byłaby świetna sprawa. Materiały można zawsze załatwić, kupić, zrzucimy się. Ja w zamian za takie pudełko z chęcią kupię materiałów na kilka następnych.

Czasami suwi nie warto się chwalić swoimi umiejętnościami, bo buractwo będzie chciało wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Dominik napisał:

 

Czasami suwi nie warto się chwalić swoimi umiejętnościami, bo buractwo będzie chciało wykorzystać :)

Nic dodać nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczne rysunek pozostawia wiele do życzenia ale mniej więcej chciałem zobrazować tą gablotę

małe ukośne kreseczki to kołeczki na których można kłaść wędki gablotka może mieć drzwiczki a nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...