Skocz do zawartości

Pasje poza wędkarstwem


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja generalnie mam garaż w płycie i potrzebowałbym uchwytów z zaczepami na dole i górze - ilość sztuk wędęk - nie pytaj lepiej :P, oczywiście kupię od Ciebie  takie podpórki do ściany z uchwytami jakby co :) Zrobię fotki garażu jak się ogarnę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrzebujesz tylko uchwytów bez gabloty nic prostszego nie potrzebne żadne umiejętności kup 2 deski dotnij na wysokość garażu odmierz równe odległości na desce pod kątem nawierć otwory np . 8mm na metry można kupić ładne toczone kołeczki potnij na około 8cm odcinki odrobina kleju i masz wieszaki które przykręcisz 4 wkrętami do ściany garażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu z logo to piórniki mają być nie wieszaki na wędki :D

Elvis nie martw się jeżeli dam radę zrobić będziesz pierwszy, który dostanie taki piórnik .

Rozwiązanie w środku trzeba by przemyśleć no i oczywiście wielkość tych pudełek też ważna. Grendziu potrzebuje np przyponów do 70cm więc kawał piórnika, ty do metody chyba będziesz zadowolony jak będzie miało 15cm :P ( takie jak masz też jest super )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszędzie logo będzie jakby co. Se logo zrobię z pieczątki. Suwi napisz jak chcesz na priv do dariusz.jach - on ponoć ma AXA takie porfele, pisał kiedyś na fb że rewelacja :) Chodzi o mocowania i takie, tam. Na metodę też łowię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pudelek po szachach byłoby super. Ale tylko na przypony do ~40cm.

Moje jest po czujniku zegarowym,ale mam też po jakimś mikrometrze.

Jednak te od Guru też są super.

e35a8285b87aa39716e693c9a25a4288.jpgacb1d3ff194a06f2d99f3c0df3e04e1a.jpg

A tu pudełko które czeka na przerobienie.

558279ec2d105cf0a52189b31497ef38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Problem rozwiązany gotowe plastikowe lepsze niż drewniany ale i tak sobie zrobię . Mam tylko problem z rozwiązaniem co wstawić za korek bo mam z korkiem i jestem niezadowolony wyrywa sie i nie każdy haczyk dobrze się go trzyma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja tam wolę ręczną robótkę, tym bardziej jak mają być z logo są bezcenne. Tak jak pisałem wcześniej, bardzo pozytywne opinie użytkowników słyszałem o AXA - ponoć dopieszczone na maksa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...