Skocz do zawartości

Pasje poza wędkarstwem


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, ArekH napisał:

W wolnym czasie, czytanie internetowych lanserów, naprawiaczy związku i wód w Naszym kraju, nie ruszających dupy z za komputera i podpuszczających innych naiwniaków, by w ich imieniu się narażali. Cytując jednego z modów? " Może ktoś by napisał?" 

Aaaha. Odniosłem się do tytułu watku! :icon_arrow1:

Niezgłębienie wielkie jest moje niezrozumienie powyższego, więc jako pył zmiotliwy i nic nieznaczący usuwam się na szufelkę.

PS. Mam szczerą i wielką nadzieję, że w roku 2020 Stal w plątaniu się na owalu dotrzyma kroku mojemu Arusiowi, splątanemu owalem swych przemyśleń. :D :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, zlewając złośliwości Falubaza Adama! :P Postanowiłem już nic nie sprzedawać. Co kupiłem i kupię, zostaje ze Mną. Na emeryturze zasiądę, z fotografuję, i pomyślę co z tym zrobić. Ale raczej mam taki sprzęt, ze umrę z nim przy podbieraniu ostatniej ryby w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

W wolnym czasie, czytanie internetowych lanserów, naprawiaczy związku i wód w Naszym kraju, nie ruszających dupy z za komputera i podpuszczających innych naiwniaków, by w ich imieniu się narażali. Cytując jednego z modów? " Może ktoś by napisał?" 

Aaaha. Odniosłem się do tytułu watku! :icon_arrow1:

Bo przywódcy dzielą się na dwa rodzaje: tych co mówią "naprzód" i tych co mówią "za mną". 

Resztę przez grzeczność przemilczę.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

@Hotpoint

Tego byś nie złożył :D

1268242962_by_TheNatoorat_600.jpg

 

 

 

Moje zabawki latają lepiej, bardziej przewidywalnie oraz mają pewne lądowanie! Nawet potrafią pływać! tylko w dół ale nad tym pracuję :P 

 

bison-siekiera-21-502-01.jpg

 

 

 

To już całkiem cerate odłożyłeś na półkę? O gwiazdę nawet nie pytam bo to złom :D 

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Hotpoint nie mój klimat ale szacun.
Moją pasją poza wędkarstwem był zawsze sport, uprawiałem prawie wszystko oprócz piłki ręcznej co było związane z piłką, najbardziej lubiłem chyba tenis, piłkę nożną i kosza... Ale to taka prehistoria że masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

@Hotpoint nie mój klimat ale szacun.
Moją pasją poza wędkarstwem był zawsze sport, uprawiałem prawie wszystko oprócz piłki ręcznej co było związane z piłką, najbardziej lubiłem chyba tenis, piłkę nożną i kosza... Ale to taka prehistoria że masakra...

Prezes trenowałeś boks lub jakieś inne sztuki walki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...