Skocz do zawartości

Jezioro" Suchodół


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@KaZuYa priv, jeśli chcecie z @kolega69 mieć te wodę i te informację są ok, to może Fundacja się za to zabierze? Z opisu i informacji wychodzi, że jest tylko jedno miejsce łowne, przyduchy, statut PZW, czy też RZGW. Jeśli się zbierze grupka miłośników tej wody przy dlaRyb.pl to można pomyśleć co dalej :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2017 o 16:01, kolega69 napisał:

W okolicy są jeszcze trzy takie wody, miedzy innymi Niwa. Kolego KaZuYa jak tam z garbusem i zębatym w tym jeziorku?

Kolego skąd jesteś opisz coś od siebie nasz Forumowy Spinningista na wszystkie pytania Ci odpowie płytkie , proszów , głębokie , niwa itp , itd @mav3rick

 wszystkie te jeziorka zna, możesz z nim się wybrać  ... 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2017 o 19:34, KaZuYa napisał:
Kolego skąd jesteś opisz coś od siebie  nasz Forumowy Spinningista na wszystkie pytania Ci odpowie płytkie , proszów , głębokie , niwa itp , itd [mention=165]mav3rick[/mention]
 wszystkie te jeziorka zna, możesz z nim się wybrać  ... 
 
 
 
 


Przy Twojej pomocy Hubert to ogólnie koledze damy wiadomości, ja wszystkich nie znam, a te tytułowe to nawet nie wiem gdzie jest :) a te pozostałe to we trzech nawet możemy jechać, fajnie będzie się poznać z kolejnym Kolegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2017 o 20:59, mav3rick napisał:


Przy Twojej pomocy Hubert to ogólnie koledze damy wiadomości, ja wszystkich nie znam, a te tytułowe to nawet nie wiem gdzie jest :) a te pozostałe to we trzech nawet możemy jechać, fajnie będzie się poznać z kolejnym Kolegą.

Ty jesteś spec od spinnu :) Kolego na płytkim sporo szczupaków jest ... Byłem kiedyś jak były przymrozki szczupak szalał ... Nigdzie takiego eldorada nie widziałem Fajnie tam mieć łódkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2017 o 21:01, KaZuYa napisał:

Ty jesteś spec od spinnu :) Kolego na płytkim sporo szczupaków jest ... Byłem kiedyś jak były przymrozki szczupak szalał ... Nigdzie takiego eldorada nie widziałem Fajnie tam mieć łódkę ...

Kolego płytkie jest za małe do pływania. Wg przepisu musi mieć min. 10h. ☺ pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 13:04, kolega69 napisał:

Kolego płytkie jest za małe do pływania. Wg przepisu musi mieć min. 10h. ☺ pozdrawiam. 

Jezioro płytkie nie jest już kilka lat PZW ... Często widuje jak chłopaki  na pontonie pływają ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu poruszyliśmy następny temat który mnie mierzi i nie wiem kto te przepisy wymyśla.... Chodzi o to, że jeżeli woda nie jest ani pzw ani lasów, to znaczy, że woda należy do RZGW, a jeśli posiadamy zezwolenie na łowienie na takim akwenie, to kurrrde wtedy obowiązują nas przepisy pzw. Plus to co wymyśli Rzgw. Więc na akwenach poniżej 10h nie wolno łowić z łódki. Taka następna paranoja. Może się wkurzacie na to moje pisanie, ale tak jest. Sorrki. Sam duuuużo pływam i są miejsca gdzie bez łódki czy pontonu nie połowimy. I wku..rza mnie to. Choć jest wyjątek. Mianowicie staw wyrobiskowy w bagier duży w okolicy Wymiarek. Ze względu na niedostępność z brzegu pzw zezwoliło na połowy z łodzi.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...