Skocz do zawartości

Jaki rodzaj dumbells na włos


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 6.08.2016 o 19:28, Czesław Czech napisał:

A czy ktoś miał przyjemność łowić na produkty Lorpio ? Jestem ciekawy jak sie spisują ..

Lorpio opisuje Daniel na początku tego wątku.

Na początku roku przez Stasia nakupowalem TB, fajne intensywne zapachy, szału nie było. Tłusty łosoś i kawior zostawię, a resztę chyba odstawieniu, bo mam nowy arsenał do testów. Z Ringersa tylko Orange dawał radę, nie miałem nowości później...sporadycznie Ananas F1 Drennan dawał ryby. Łowilem bardzo mało na komercji. Z chęcią uzupełnienie jeszcze "barek". Ktos coś?Nie przekonują mnie prawie wcale popupy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu nie popadaj w skrajności ,umówmy sie wszystkie wynalazki to przede wszystkim wody komercyjne,mi ringers wogóle nie chodzi żaden ale ja nie umiem lowić,ale lorpo na komercji działało fajnie ,buble guma,pink lemoniada i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, stas1 napisał:

Grendziu nie popadaj w skrajności ,umówmy sie wszystkie wynalazki to przede wszystkim wody komercyjne,mi ringers wogóle nie chodzi żaden ale ja nie umiem lowić,ale lorpo na komercji działało fajnie ,buble guma,pink lemoniada i takie tam

Ja teraz za każdym razem będę pisał, że przez kogoś ( żartem) zapomniałem dodać, że w 95% przypadkòw łowienia oprócz pelletu na włosie, na haku dodatkowo były pinki. Gdy sam pellet był na haku, to na jeziorach nie miałem za bardzo brań. A szkoda było mi czasu czekać pół dnia na jedno branie, więc szły robale plus coś tam, coś tam. A z Lorpio skorzystam, będzie na Ciebie i Daniela :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie namawiałem,to Daniel:Dale po porażce (2 sektorowa)na jednych zawodach nie stosując włosa właśnieteraz coraz częściej nawet na Odrze zaczynam stosować włos,oprócz łoiwenia na kanałach na Oderce bo tam stosuje bardzo dla wielu dziwne zestawy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może stosuje przynęty mocowane na włos przy łowieniu splawikiem?  Ja w tym sezonie trochę eksperymentowalem ale efekty były słabe.  Może wymaga to innej techniki,  zamontowania zestawu itd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, jakub_wr napisał:

A ktoś może stosuje przynęty mocowane na włos przy łowieniu splawikiem?  Ja w tym sezonie trochę eksperymentowalem ale efekty były słabe.  Może wymaga to innej techniki,  zamontowania zestawu itd. 

Najbardziej łownym sposobem przy bacie u mnie, jeśli chodzi o cukierki w tym sezonie był taki układ jak na zdjęciu. Gumka mocowana z tyłu haka z cukierkiem plus dwie pinki z przodu. Na takie zestaw trafił się niezły lin oraz karasie złociste :icon_arrow1:

 


daniel.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stas1 napisał:

Ja nie namawiałem,to Daniel:Dale po porażce (2 sektorowa)na jednych zawodach nie stosując włosa właśnieteraz coraz częściej nawet na Odrze zaczynam stosować włos,oprócz łoiwenia na kanałach na Oderce bo tam stosuje bardzo dla wielu dziwne zestawy

Staś i jak wyniki na Odrze ja jakoś boje się pelletu,dumbelsików na Odrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jakub_wr napisał:

A ktoś może stosuje przynęty mocowane na włos przy łowieniu splawikiem?  Ja w tym sezonie trochę eksperymentowalem ale efekty były słabe.  Może wymaga to innej techniki,  zamontowania zestawu itd. 

Myślę że do spławika stosowałbym ekspander dipowany na różne kolory i smaki,próbowalem na pickera z dobrym skutkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, KaZuYa napisał:

Staś i jak wyniki na Odrze ja jakoś boje się pelletu,dumbelsików na Odrze ...

Tutaj odkrywszy nie będe ,zdecydowanie robactwa trzyma palmę pierwszeństwa,ale w tym sezonie jako że mam zamiar startować w lidze okręgowej feedera to Odra będzie nr 1,potestujemy przy okazji wynalazki,do tej pory dodatek 2mm peletu do zanęty dawał radę,wraz z gliną dobry nośnik pinki,joka castera

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Najbardziej łownym sposobem przy bacie u mnie, jeśli chodzi o cukierki w tym sezonie był taki układ jak na zdjęciu. Gumka mocowana z tyłu haka z cukierkiem plus dwie pinki z przodu. Na takie zestaw trafił się niezły lin oraz karasie złociste :icon_arrow1:

 


daniel.jpg
 

Tak też próbowałem ale nie miałem efektu.  Może poprostu źle trafiałem z przynętą.  Nie próbowałem łączyć z robakiem bo stosowałem bezzadziorowe haki i robak z nich spada.  

Edytowane przez jakub_wr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...