Skocz do zawartości

Sklep z odzieżą "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Ja bym zamówił bluzę z kapturem i Nickiem oraz koszulkę polo.
Kolor? Myślę nad zielonym. Bynajmniej taką co bym brał bluzę. Z chęcią podepnę się pod zamówienie i odbiorę na Rybomanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 11:04, Elvis napisał:

Dokładnie. Ja bym zamówił bluzę z kapturem i Nickiem oraz koszulkę polo.
Kolor? Myślę nad zielonym. Bynajmniej taką co bym brał bluzę. Z chęcią podepnę się pod zamówienie i odbiorę na Rybomanii.

@Elvis szczerze mówiąc myśleliśmy razem z @Kubik, @Pendra i @Grendziu o czarnych barwach ale po rozmowie z panem Cezarym z @HaftDlaCiebie.pl okazuje się, że jest możliwość zamówienie koloru granatowego, zarówno bluzy, T-shirty jak i koszulki polo :)  co myślisz?

 

bluza_firmy_GILDAN.jpg

gildan_18500_navy.jpg

 

Adler.212_02granat.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Elvis napisał:

Biorę! Czarną już mam i dlatego chciałem inną. Z tym że mam juz też ciemny granat zwykła koszulkę, ale polo bardzo chętnie.

No i fajnie :champagne-2010:

Swoją drogą - może byłoby więcej chętnych forumowiczów na ten granat i warto by było wprowadzić ten kolor na stałe do sklepu (skoro jest czerwony i biały to czemu nie?) :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Elvis napisał:

A i jakbym zapomniał, to poproszę dorzucić ze dwie naszywki do zamówienia

Czyli bierzesz: bluzę z kapturem granat, koszulkę polo granat i dwie naszywki...? 

Rozmiar XL? Naszywki - kolor czarny? Z rzepem, czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Bartosh napisał:

@Elvis szczerze mówiąc myśleliśmy razem z @Kubik, @Pendra i @Grendziu o czarnych barwach ale po rozmowie z panem Cezarym z @HaftDlaCiebie.pl okazuje się, że jest możliwość zamówienie koloru granatowego, zarówno bluzy, T-shirty jak i koszulki polo :)  co myślisz?

 

bluza_firmy_GILDAN.jpg

gildan_18500_navy.jpg

 

Adler.212_02granat.jpg

Zaś będę to musiał klepać do sklepu :P Ale co tam będzie na zaś, więcej ofert więcej możliwości. Ja chcę bluzo polo plus dwie naszywki jakby co. Jak spodoba mi się kurtka @Kubik to wezmę dwie dla siebie jedną i Ojca za pomoc przy pomoście :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...