Skocz do zawartości

Graff


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam łaszki tego producenta. Myślę że cena jakość jest zadowalająca+ . Mam ciuszki zimowe już 2 sezon. Kombinezon 2 dzielny pływający. Lekki i ciepły. Fakt że nie tani.Ale zakup na lata. 

Arek.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wyprzedziłeś mnie o włos, właśnie miałem coś napisać o ciuchach i miał to być Graff właśnie :P Mam kurtkę, spodnie ogrodniczki, oraz kamizelkę do spinningu tej firmy. Nie wyobrażam sobie, aby na ryby jeździć w te zimno bez odzieży specjalistycznej typowo wędkarskiej. Tym bardziej, że ciuchy nie są przewiewne. Osobiście byłem w firmie Graff kupując coś na siebie, mają 20 lat doświadczenia w produkcji odzieży myśliwskiej i wędkarskiej. "Nie ma lipy" - jakość wykonania, warta swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Stąd też np. w tym roku łowiłem ryby gdy odczuwalna na wiosnę była -5, opatulony tyłem do wiatru, dawałem radę :P Na dorszach na kutrze zakrywały mnie fale na dziobie, a ja się uśmiechałem i czułem jak ryba w wodzie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dopasowanie odzieży to sprawa wybitnie indywidualna. Ale....

Są firmy które mają szeroki wybór asortymentu. Do tego szeroka "rozmiarówka" jest istotnym elementem.

A gdy się już uda zakupić dane produkty, gdy organoleptyczne testy przyniosą efekty to wiemy (lub nam się wydaje) co wybrać.

Nie mam sprzętu "Graff" więc ciężko mi ocenić jakość i użyteczność, ale na waszej opinii można wnioskować ,że przynajmniej dwie osoby były zadowolone z tych produktów.  Gdy pojawi się na forum więcej opinii łatwiej będzie ocenić "zadowolenie" klientów Graff, a jednocześnie będzie to ciekawa platforma porównawcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Użytkuję komplet kurtka/spodnie od bodajże 5 - 6 lat i mogę spokojnie polecić. Przez ten czas nic nie dzieje, materiał wytrzymały i niepodatny na przetarcia. Fajnie, że podczas niepogody można naprawdę komfortowo łowić, nie przemaka i nie przepuszcza wiatru (oczywiście w granicach rozsądku, bo jak będziemy łowić w mega ulewie czy wichurze to nawet OP1 nie pomoże :) ). Jeżeli ktoś się zastanawia nad tymi ciuchami to można spokojnie zainwestować, teraz w ofercie mają nawet bieliznę termiczną. Kosztuje to troszkę, ale myślę że warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...