Jump to content

Graff


ArekH
 Share

Recommended Posts

Polecam łaszki tego producenta. Myślę że cena jakość jest zadowalająca+ . Mam ciuszki zimowe już 2 sezon. Kombinezon 2 dzielny pływający. Lekki i ciepły. Fakt że nie tani.Ale zakup na lata. 

Arek.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Wyprzedziłeś mnie o włos, właśnie miałem coś napisać o ciuchach i miał to być Graff właśnie :P Mam kurtkę, spodnie ogrodniczki, oraz kamizelkę do spinningu tej firmy. Nie wyobrażam sobie, aby na ryby jeździć w te zimno bez odzieży specjalistycznej typowo wędkarskiej. Tym bardziej, że ciuchy nie są przewiewne. Osobiście byłem w firmie Graff kupując coś na siebie, mają 20 lat doświadczenia w produkcji odzieży myśliwskiej i wędkarskiej. "Nie ma lipy" - jakość wykonania, warta swojej ceny :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzamy się w 100%. Myślę że warto czasem "przykutwić" na innych rzeczach,ale później komfort wędkowania ,jak jest nam sucho i ciepło nie do przecenienia!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Stąd też np. w tym roku łowiłem ryby gdy odczuwalna na wiosnę była -5, opatulony tyłem do wiatru, dawałem radę :P Na dorszach na kutrze zakrywały mnie fale na dziobie, a ja się uśmiechałem i czułem jak ryba w wodzie :P

 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że dopasowanie odzieży to sprawa wybitnie indywidualna. Ale....

Są firmy które mają szeroki wybór asortymentu. Do tego szeroka "rozmiarówka" jest istotnym elementem.

A gdy się już uda zakupić dane produkty, gdy organoleptyczne testy przyniosą efekty to wiemy (lub nam się wydaje) co wybrać.

Nie mam sprzętu "Graff" więc ciężko mi ocenić jakość i użyteczność, ale na waszej opinii można wnioskować ,że przynajmniej dwie osoby były zadowolone z tych produktów.  Gdy pojawi się na forum więcej opinii łatwiej będzie ocenić "zadowolenie" klientów Graff, a jednocześnie będzie to ciekawa platforma porównawcza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Użytkuję komplet kurtka/spodnie od bodajże 5 - 6 lat i mogę spokojnie polecić. Przez ten czas nic nie dzieje, materiał wytrzymały i niepodatny na przetarcia. Fajnie, że podczas niepogody można naprawdę komfortowo łowić, nie przemaka i nie przepuszcza wiatru (oczywiście w granicach rozsądku, bo jak będziemy łowić w mega ulewie czy wichurze to nawet OP1 nie pomoże :) ). Jeżeli ktoś się zastanawia nad tymi ciuchami to można spokojnie zainwestować, teraz w ofercie mają nawet bieliznę termiczną. Kosztuje to troszkę, ale myślę że warto

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...