Skocz do zawartości

Konkurs FUNDACJI "dla Ryb" i firmy HaftDlaCiebie.pl z odzieżą wędkarską


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram nagrodę C, czyli naszywkę Fundacji dlaRyb.pl wykonaną przez firmę HaftDlaCiebie.pl - gdyby nie udało mi się wygrać ciepłej bluzy z moim imieniem i logo fundacji - to zawsze będę mógł ją sobie sam stworzyć! A jak mi się znudzi na bluzie to umieszczę ją na czymś innym, np na pokrowcu na sprzęt. Oczywiście mówiąc "umieszczę" mam na myśli przeszycie jej przez moją żonę - a jak wiadomo - żona zajęta nie ma czasu na marudzenie (szczególnie na to, że za często jeżdżę na ryby). I to wszystko w celu propagowania świadomego i odpowiedzialnego wędkarstwa! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku bardzo się starałem i pomagałem rodzicom,żeby dostać prezent.Nie mam rodzicom tego za złe bo wiem jakby mieli to na pewno by mi kupili i bardzo ich kocham. Dlatego piszę i proszę o bluzę,koszulkę lub naszywkę.No i oczywiście kredki Bambino.:derp-min: Co prawda Gwiazdka już za pasem ale nigdy za późno nie jest na prezenty droga Fundacjo DLARYB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem weny twórczej i wybieram nagrodę B (koszulkę) :D

Gdy nad wodą z wędka siedzę,
Niejedno miejsce na zasiadkę zwiedzę.
Chciałbym zawsze prezentować godnie naszą Fundację
- toteż wymyśliłem sobie taką akcję:
By wyglądać jak z żurnala
(Wtedy oko na mnie zawiesi niejedna dama)
Założę na siebie koszulkę HaftDlaCiebie
I od razu poczuje się w niej jak w niebie!
Ryba sama na haczyk wskoczy
Wybałuszy na mnie swoje rybie oczy
"Panie! Pan "no killing" stosuje
- z takim to każdy chętnie wędkuje!"
Koledzy wędkarze zaraz spytają
Co słowa na mojej koszulce oznaczają
Ja im wytłumaczę czym Fundacja się zajmuje
I jakie zasady zdrowego wędkowania stosuje!
A tym sposobem nas zareklamuję!
Dlatego koszulka to moja wymarzona nagroda,
Jak jej nie wygram będzie mi szkoda.
:D
Ponadto staram się rozwijać wędkarsko i zarażać swoją pasją innych, stąd pomysł by zorganizować zawody karpiowe na Mazurach (organizacja już ruszyła!) i taka koszulka świetnie przydałaby mi się właśnie na tę okazję :)
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Za niecałe 4h koniec, kto jeszcze nie zdążył... Mam nadzieję że po konkursie i zakupy się zaczną, bo Rybomania tuż, tuż. A wiadomo, że tam jak szarańcza mamy być w naszych ciuchach :icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...