Jump to content

Okazje Wędkarskie

Recommended Posts

1 godzinę temu, grych napisał:

Najmniejszy, czyli w tym wypadku 4000

Jak dojedzie, to okaże się, jaka waga :)  Na stronie (wiadomo jakiej) nie ma nic napisane o wadze

No właśnie.o.O

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ArekH

20

• Grendziu

18

• Linek727

12

• elvis

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Luzik. Zaprawdę, powiadam Wam, iż to są pierdy, które machnięciem połą kołdry rozwiane zostaną, w nicości niknąc. Pisząc  po męsku: srać na to i jechać na ryby 🍻

Ja skorzystałem z jednej okazji i niedługo przyjedzie kołowrotek     Myślę, że jak dla  mnie, niedzielnego wędkarza kołowrotek będzie ok. i "pochodzi" przynajmniej tyle, co kończą

A, że się tak przewrotnie wtrącę: a co z UK?   Przecież szyją Drennana, Prestona i wiele wiele innych na Dalekim Wschodzie. Krzesła i podpórki dla np. Prologic'a robił polski producent znany i lu

Posted Images

@Jurek  długo szukałem, właściwie - to był jeden z pierwszych kołowrotków (w dość rozsądnej), który mi się spodobał. W zasadzie miałem się jeszcze rozglądać i czekać do wiosny, ale cena zrobiła się fajna i podczas gdy zdrowy rozsądek pukał się w łepetynkę (twierdząc, że sprzętu za dużo) to rączki powędrowały na przycisk zamów i tak wyszło ;)  Kołowrotek zbiera dość pochlebne recenzje i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Zrobiła się też fajna cena na Cast Master Picker i jestem na etapie namawiania Szanownej Współmałżonki żeby mi go kupiła pod choinkę, do jutra mam czas; póki co wysprzątałem cały dom, obiad zrobiłem i mam nadzieję, że zmieni zdanie ;) 

29 minut temu, grych napisał:

@Jurek  długo szukałem, właściwie - to był jeden z pierwszych kołowrotków (w dość rozsądnej), który mi się spodobał. W zasadzie miałem się jeszcze rozglądać i czekać do wiosny, ale cena zrobiła się fajna i podczas gdy zdrowy rozsądek pukał się w łepetynkę (twierdząc, że sprzętu za dużo) to rączki powędrowały na przycisk zamów i tak wyszło ;)  Kołowrotek zbiera dość pochlebne recenzje i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Zrobiła się też fajna cena na Cast Master Picker i jestem na etapie namawiania Szanownej Współmałżonki żeby mi go kupiła pod choinkę, do jutra mam czas; póki co wysprzątałem cały dom, obiad zrobiłem i mam nadzieję, że zmieni zdanie ;) 

Nie tylko sprzątaniem zadowala się żonę. :D 

• Like 1
1 godzinę temu, grych napisał:

heheheh ;):P

Nie wiem,  co Ty miałeś na myśli; bo. ja. " merdanie ogonkiem " :grin-min: 

Edited by Jurek
  • 1 month later...

W Uk trwają wyprzedaże, czasem trafią się okazje a czasem jest drożej.

Angling Direct: Shimano Ultegra XTD za 108 funtów i XSD za 108 F rozmiar 5500, rozmiar 14000 za 117 F.

Piszcie tutaj jeżeli macie jakieś kody promocyjne do wykorzystania nie tylko dla siebie!