Skocz do zawartości

Okazje Wędkarskie


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, elvis napisał:

Ceny powalają. Ściągnięty dizajn np. z Browninga Sphere
Fajne, ale cena za duża.
W tej cenie mam Creste, a to wyższa półka.

Jak popatrzę na cenę chleba, masła, mleka jak rośnie z dnia na dzień od czasu p..... itd to chyba tak źle nie jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Jak popatrzę na cenę chleba, masła, mleka jak rośnie z dnia na dzień od czasu p..... itd to chyba tak źle nie jest? 

Wystarczy nie jeść :D 

Niestety kurcze pieczone wszystko idzie w górę, nie chcę pisać o polityce ale raczej jak nie macie oszczędności to nie kupujcie za dużo sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NPC napisał:

iestety kurcze pieczone wszystko idzie w górę, nie chcę pisać o polityce ale raczej jak nie macie oszczędności to nie kupujcie za dużo sprzętu

Będzie sprzęt będzie jedzenie wrocimy do średniowiecza chcesz zjeść to upoluj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny powalają. Ściągnięty dizajn np. z Browninga Sphere
Fajne, ale cena za duża.
W tej cenie mam Creste, a to wyższa półka.
To zależy w jakim sklepie towar ułożą, taka to wyższa półka ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2021 o 20:50, elvis napisał:

W tej cenie mam Creste, a to wyższa półka.

Chyba cię Danielu troszkę poniosło.? Postawił bym to na jednym, wcale nie tak wysokim poziomie. Piotrek tani nie jest, ale gówna raczej nie sprzedaje. Jeśli mam wybrać lub dołożyć 20pln. Wybiorę krajowego biznesmena.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, opiszę Wam pewną anegdotkę.

Pan P.L., właściciel, lubi zrobić przegląd wojsk. Wpadł kiedyś tam ponoć na halę, rozerwał paczkę płociowej zanęty, posmakował i zadał pytanie: "Dlaczego tu, k..., nie ma soli?"

Cała partia poszła z powrotem do kotła, a chłopaki dostali przy wypłacie minusy za opakowania.

Można wiele złych rzeczy pisać o każdym, ale Lorek popeliny nie lubi i gówna nie sprzedaje. Chociaż wpadki miał, np. jak dodawał sadzy do gliny, czy całych arachidowych orzeszków do zanęt. Inaczej: gdy nie dopilnował produkcji.

Szczerze: nie sądzę, żeby Cresta była jakościowo lepsza od Lorpio. To ta sama półka, co X2, Spro, Ultimate etc... Fajne użytkowo i niedrogie rzeczy. Mam, to wiem.

Ale to Lorpio, teraz pewnie wielu mnie zagryzie, jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła kompleksową ofertę do method feeder, choćby na bazie Drennana.

A tych anegdotek znam wiele - wędkarze lubią plotkować, szczególnie w sklepach ?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cię Danielu troszkę poniosło. Postawił bym to na jednym, wcale nie tak wysokim poziomie. Piotrek tani nie jest, ale gówna raczej nie sprzedaje. Jeśli mam wybrać lub dołożyć 20pln. Wybiorę krajowego biznesmena.
Krajowy biznesmen, a pewnie chińska szwalnia, ale masz rację to od pewnego czasu biznesmen, a nie producent, choć pewnie jeszcze coś tam produkuje.
Tak jak jego mikro pellet, który w rzeczywistości to przepakowany coppens.
No, ale skoro wolisz "nasze, krajowe" to czemu nie kupujesz kołowrotków czy wędek Jaxona?
Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny i wyboru. Ja uważam, że Cresta(Spro), to średnia półka , a Lorpio średnia z
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elvis napisał:

Krajowy biznesmen, a pewnie chińska szwalnia, ale masz rację to od pewnego czasu biznesmen, a nie producent, choć pewnie jeszcze coś tam produkuje.

Troszkę ciebie nie poznaję Mój Stary Przyjacielu. Cresta pewnie sama wszystko robi. Dobra, już się nie przepychajmy! Jeszcze tylko brakuje by dwaj najstarsi, znający się userzy, się popykali. To, niedopuszczalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis napisał:

Krajowy biznesmen, a pewnie chińska szwalnia, ale masz rację to od pewnego czasu biznesmen, a nie producent, choć pewnie jeszcze coś tam produkuje.
Tak jak jego mikro pellet, który w rzeczywistości to przepakowany coppens.
No, ale skoro wolisz "nasze, krajowe" to czemu nie kupujesz kołowrotków czy wędek Jaxona?
Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny i wyboru. Ja uważam, że Cresta(Spro), to średnia półka emoji809.png , a Lorpio średnia zemoji780.png

Ten krajowy biznesmen to wicemistrz świata, który przegrał majstra przez leszcza, który wpłynął ogonem jednemu makaroniarzowi w łowisko przy holu. Co makaroniarz pod...ł oczywiście sędziemu.

Ten biznesmen w latach 90 mieszał swoje zanęty w betoniarce, w wynajętym garażu, a były one niezgorsze niż nęty Kremkusa rozprowadzane przez pewną firmę.

Ten krajowy biznesmen wychował mistrza świata juniorów.

Wybieraj sam, choć nie sądzę, żeby Cresta szyła w Belgii ?

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten krajowy biznesmen to wicemistrz świata, który przegrał majstra przez leszcza, który wpłynął ogonem jednemu makaroniarzowi w łowisko przy holu. Co makaroniarz pod...ł oczywiście sędziemu.
Ten biznesmen w latach 90 mieszał swoje zanęty w betoniarce, w wynajętym garażu, a były one niezgorsze niż nęty Kremkusa rozprowadzane przez pewną firmę.
Ten krajowy biznesmen wychował mistrza świata juniorów.
Wybieraj sam, choć nie sądzę, żeby Cresta szyła w Belgii 
 
 
 
 
 
A gdzie ja napisałem, że robi chłam?
Owszem, zanęty to topowe produkty i sam ich używam, ale podobne osiągnięcia ma Gutek.
I jemu również zdarzało się wypuścić buble o czym pisałem.
Nie przesadzajcie z tym "patriotyzmem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...