Skocz do zawartości

Okazje Wędkarskie


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, elvis napisał:

A nie będę polskiego emoji90.png zawijał w papierek.

Nie wiem kto coś takiego sugerował. Wyłączam się bo robi się gorąco. Był by Dominik to znów bym oberwał że się spiłem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto coś takiego sugerował. Wyłączam się bo robi się gorąco. Był by Dominik to znów bym oberwał że się spiłem. 
Jakiś przewrażliwiony jesteś.
Po prostu wymieniamy zdania.
Ty się ciesz, że nie masz Fb. Tam byś zobaczył jak może być gorąco.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elvis napisał:

Ale ja się nie spinam.
Ja wybiorę to co dla mnie jest dobre, bez względu na metrykę pochodzenia. Dla mnie produkt może być z Rosji, z Niemiec czy z Chin. Nie mam żadnych fobii anty ruskich czy niemieckich.
Jest coś jest emoji90.png to nazwę to emoji90.png bez względu na pochodzenie. A nie będę polskiego emoji90.png zawijał w papierek.
Nie piszę tu broń Boże o Lorpio.

Luzik. Zaprawdę, powiadam Wam, iż to są pierdy, które machnięciem połą kołdry rozwiane zostaną, w nicości niknąc.

Pisząc  po męsku: srać na to i jechać na ryby ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

akiś przewrażliwiony jesteś.emoji44.png

Nie jestem. Żartuję sobie. 

 

1 godzinę temu, elvis napisał:

Ty się ciesz, że nie masz Fb

Stąd go nie mam. Wystarczą mi przepychanki z ludźmi których znam i cenię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elvis napisał:

Ale ja się nie spinam.
Ja wybiorę to co dla mnie jest dobre, bez względu na metrykę pochodzenia. Dla mnie produkt może być z Rosji, z Niemiec czy z Chin. Nie mam żadnych fobii anty ruskich czy niemieckich.
Jest coś jest emoji90.png to nazwę to emoji90.png bez względu na pochodzenie. A nie będę polskiego emoji90.png zawijał w papierek.
Nie piszę tu broń Boże o Lorpio.

A, że się tak przewrotnie wtrącę: a co z UK? :P 

Przecież szyją Drennana, Prestona i wiele wiele innych na Dalekim Wschodzie. Krzesła i podpórki dla np. Prologic'a robił polski producent znany i lubiany Elektrostatyk.

 

@Linek727

Takie koszyki czy z obciążeniem zamiast żeberka i wiele, wiele innych rodzajów. Drennan chyba miał patent na taki koszyk czy raczej na jeden z takich.

Czym to się różni od starej sprawdzonej sprężyny poza tym, że sprężyna jest bardziej okrągła i może się stoczyć? Jedne i drugie są nadal w sprzedaży.

 

Co innego płaska metoda a co innego metoda! Płaska metoda została wynaleziona do zawodniczego odłowu mniejszych ryb, które nie potrzebują takiej ilości paszy. Karp jak to karp zeżre wszystko niezależnie ile wrzucisz :D

 

Tutaj masz w całej okazałości:

 

1a.jpeg.72764c6354caed67c228c4f2fab8e0ea.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Linek727 napisał:

A może podaj jakiś rok?

 

Z tego co pamiętam, to jakieś 7 lat temu? Tylko to jest dość nieprecyzyjne (tzn. - oni mogli mieć już wcześniej produkty Drennan). Z różnych powodów w owym czasie zacząłem szukać produktów tej firmy i jak dla mnie sklep MP był najlepiej zaopatrzony. Ja nie mówię; być może Lorpio było szybsze, ale jeżeli tak, to mimo wszystko było wtedy uboższe. Ehhh nieważne, napijmy się :D:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi ostatnio fabrycznie niedolutowane sito z Lorpio. 

W ramach patriotyzmu zakląłem w ojczystym języku. 

Przyszło  drugie. Jest okej. 

Generalnie mam dwa sita od nich. Blacha ciągniona, porządna ale jakość wykonania... Słabiutka. Mam też inne, plecione z Jaxona i tam jakość wykonania dużo lepsza przy około 70% ceny. 

Bardzo, bardzo lubię Lorpio. 

Ot łyżeczka dziegciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, booohal napisał:

Ot łyżeczka dziegciu. 

Krzysiek. Nie mam zamiaru nikomu wciskać że Lorpio to miodzio i nic po nad to. Potrafią odwalić kichę i to na maxa. Mój pierwszy zakup ichnich Koszyków do klasyka to była porażka. Dizain klasa, Ale przy intensywnym użytkowaniu puszczały nity na złączu siatka-obciążenie. Sito Lorpio mam z pierwszych wypustów. Nie mogę mu nic zarzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie miałem zamiaru odnosić się tu do kogokolwiek. 

Tylko i wyłącznie do firmy skoro już była na tapecie. 

Tylko tyle Arku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...