Jump to content

Uszkodzone, połamane, niepotrzebne.

cygan786
 Share

Recommended Posts

Jeśli będziesz na Rybomanii to coś będe miał - kilka tytanów z Aetosa i kilka przelotek z SG Bushwhackera gdzieś mam

Niestety nie będę.

Interesują mnie głównie kijki 3 lub 2 składowe typu picker, feeder, baty( od połowy w górę) spiningi lekkie itp. Mam pewien pomysł na wykorzystanie elementów z tych kijów i dać im drugie życie. Jak będę mial materiał i coś uda się z tego zrobić ..... Może nie będę zdradzał szczegółów. Troszke tajemniczości nie zaszkodzi.

Interesują mnie głównie kijki 3 lub 2 składowe typu picker, feeder, baty( od połowy w górę) spiningi lekkie itp. Mam pewien pomysł na wykorzystanie elementów z tych kijów i dać im drugie życie. Jak będę mial materiał i coś uda się z tego zrobić ..... Może nie będę zdradzał szczegółów. Troszke tajemniczości nie zaszkodzi.

Zatem wszystko jasne

Darek, mój człowiek Elvis, sztycę odbierze osobiście na rybomanii

Kur... spać nie mogę!

Jako, że mam nową sztycę kolego Cyganie mój człowiek Elvis będąc u mnie otrzyma do przekazania Tobie bat Daiwy 5m (szklak) kompletny nie połamany z którego miałem robić sztycę

Teraz jest mi już zbędny

• Like 1

Czy stare szczytówki od feedera też mogą być? Takich to mam kilka.

Jak najbardziej mile widziane. Dzieki za zaiteresowanie tematem

• Administrators
15 godzin temu, Ostap napisał:

Kur... spać nie mogę!

Jako, że mam nową sztycę emoji16.png 

Masz, masz, choć te dwa elementy grubsze trzymałem jako rezerwowe - słowo rzecz święta, więc kolega @Elvis Ci przywiezie :champagne-2010:

• Like 2

Masz, masz, choć te dwa elementy grubsze trzymałem jako rezerwowe - słowo rzecz święta, więc kolega [mention=4]Elvis[/mention] Ci przywiezie :champagne-2010:

A ciekawe tylko jak się kolega zabierze?

• Administrators
2 minuty temu, Elvis napisał:

A ciekawe tylko jak się kolega zabierze?

Swoje zakupy na Rybomanii zostawisz u mnie, na zlot Ci przywiozę jeśli nie wyparują :221_see_no_evil: