Skocz do zawartości

Uszkodzone, połamane, niepotrzebne.


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem Wam poranną przygodę :D

 

Nie wiem który ale któryś napewno tej sztycy mi pożałował :D

 

Rano żona pyta się co to? Mówię jej, że sztyca. Rozłożyłem i patrzy na nią i mówi: przecież ona pęknie przy podbieraniu. Mówię, że nie ma takiej opcji i proszę syna aby złapał za koniec mówiąc do żony: patrz jaka sztywna. W tym momencie syn puścił koniec sztycy i centralnie uderzyła w żyrandol :( Pękł jeden z 5 kloszy i ledowa żarówka przestała świecić. Nie da się dokupić jednego klosza i na dzień dobry jestem przy dobrych wiatrach 120zł w plecy :(

 

Pięknie w ch....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ostap napisał:

Rano żona pyta się co to? Mówię jej, że sztyca. Rozłożyłem i patrzy na nią i mówi: przecież ona pęknie przy podbieraniu. Mówię, że nie ma takiej opcji i proszę syna aby złapał za koniec mówiąc do żony: patrz jaka sztywna. W tym momencie syn puścił koniec sztycy i centralnie uderzyła w żyrandol :( Pękł jeden z 5 kloszy i ledowa żarówka przestała świecić. Nie da się dokupić jednego klosza i na dzień dobry jestem przy dobrych wiatrach 120zł w plecy :(

Ależ o co ci chodzi?
Chciałeś uszkodzoną sztycę? Masz.
Okazuje się, że nawet jak sztyca jest uszkodzona, to ciągle jest sprawna. :D
Czyli ciągle masz oczekiwaną uszkodzoną sztycę (choć zbyt sprawną niż żona się spodziewała) i masz teraz dodatkowo uszkodzony żyrandol.

Co do uszkodzonej sztycy, to wątek właściwy.
Co do popsutego żyrandola, to szybciej znajdziesz potrzebujących na dedykowanym forum. ;):P


ps. Na poważnie. Współczuję, głupia wpadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona nie mogła opanować śmiechu ja ze swojej głupoty też
Tulejka jednak nie pasuje i fakt nadal mam uszkodzoną sztycę i żyrandol hahahaha

Tulejka pasuje tylko reszta nie pasuje do tulejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...