Skocz do zawartości

Sonik s4 commercial feeder


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem obejrzałem, na Rybomanii powinny być będziecie mogli obejrzeć sami

Sonik s4 commercial feeder 11ft,miększy od dłuższego brata ,delikatniejszy ze szczytówkami 1-1,5-2 oz,bardzo lekki,myślę że do podajników 20-30gr idealny,ładne ugięcie i finezja

DSC01705.JPG

DSC01707.JPG

DSC01708.JPG

Edytowane przez stas1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stas1 napisał:

Byłem obejrzałem, na Rybomanii powinny być będziecie mogli obejrzeć sami

Sonik s4 commercial feeder 11ft,miększy od dłuższego brata ,delikatniejszy ze szczytówkami 1-1,5-2 oz,bardzo lekki,myślę że do podajników 20-30gr idealny,ładne ugięcie i finezja

DSC01705.JPG

DSC01707.JPG

DSC01708.JPG

Bardzo możliwe że to kwestia zdjęcia, ale nie zbyt podoba mi się ugięcie tego kija. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Bardzo możliwe że to kwestia zdjęcia, ale nie zbyt podoba mi się ugięcie tego kija. 

Boś Ty "włoszczyzną" zakochany:P jakieś "trabuki i tutinni" Ci w głowie :-)

Jeśli się zdecyduję to na 330cm:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

Bezdury waść prawisz. Co ma marka do dobrego ugięcia. :P To że czasem coś złowić się tobie uda, nie znaczy że znasz się na sprzęcie. :D

Daiwa ponad wszystko, sorry @stas1 za spamowanie, ale "dziadziuś" prowokuję:mauvaisepeche:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest dwoma rękoma samemu zrobić dobre zdjęcie,ciasno i takie tam ale możesz mi wierzyc lub nie ,ale jest prawidłowo,wiem co mówię

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, stas1 napisał:

Ciężko jest dwoma rękoma samemu zrobić dobre zdjęcie,ciasno i takie tam ale możesz mi wierzyc lub nie ,ale jest prawidłowo,wiem co mówię

A Daiwa Commercial miałeś kiedyś w ręce, jakaś opinia, poròwnanie:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...