Skocz do zawartości

Wygodnie siedzieć, to podstawa


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę co najwyżej trochę ze spinningiem pomóc, a tak to przedszkolak ze mnie. Ale na ten fotel cholernie się cieszę. Feeder to odskocznia od spinningu i fajnie jak by było wygodnie, a może kiedyś i nocka się jakaś trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się przewinął post z nowym fotelem Matrix, chyba na targach był. Wiecie gdzie go szukać ile kosztuje? 

Oglądałem go przez chwilę i fabrycznie jest fajny. Główną zaletą była(jest) jego waga. W porównaniu do elektrostatyka jest naprawdę lekki.
No i jak przystało na Foxa cena też pewnie nie należy do najniższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem pokazać znad wody ale stwierdziłem że mam kupę pakowania i takich tam że nie pojechałem choć pogoda super

Miałem zabrać kosz ale zrezygnowałem ,cztery dni bez oparcia odpada,Na MP jedzie fotel

Tak skompletowany myślę że da rady,no i wygoda jest

DSC01783.JPG

DSC01784.JPG

DSC01785.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Stachu że spokojnie ogarniesz. Może i jest ciut mniej stabilny przy Feeder Arm, ale nie trzeba wstawać by kasety otworzyć. Tacek starczy spokojnie. Dobra robota staruszku. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2017 o 17:29, stas1 napisał:

Miałem pokazać znad wody ale stwierdziłem że mam kupę pakowania i takich tam że nie pojechałem choć pogoda super

Miałem zabrać kosz ale zrezygnowałem ,cztery dni bez oparcia odpada,Na MP jedzie fotel

Tak skompletowany myślę że da rady,no i wygoda jest

DSC01783.JPG

DSC01784.JPG

DSC01785.JPG

Stasiu bardzo dobrze to wygląda. Wydaje mi się ze lepiej fotel do lustra wody jest tam 1.5 m na koszu nic się nie przyspieszy a co wygoda to wygoda. Aha i jak nie będą brały zawsze możesz się trochę poopalać na fotelu.:) Trzymam kciuki za MP i czekam na obszerną relacje po.:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...