Skocz do zawartości

Wygodnie siedzieć, to podstawa


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ArekH napisał:

Elektrostatyk w swojej cenie, przetrzymał ponad miarę. Co do wyboru? Czytałem że jest nowa wersja Cuzo. Ma niby być premiera w Poznaniu. Zobaczymy, pogadamy podejmiemy za ciebie decyzję. :champagne-2010:

Razem na pewno cos wymyslimy.:beer-chugger:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Kubik napisał:

Razem na pewno cos wymyslimy.:beer-chugger:

Ja od dziś trenuję :beer-chugger: Po treningu w sam raz na regenerację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Ja od dziś trenuję :beer-chugger: Po treningu w sam raz na regenerację :P

Trenuj, trenuj - przyda Ci się :beer-chugger:

Ty nasze możliwości znasz, za to my Twoich jeszcze nie :D ale może się przekonamy już wkrótce B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Bartosh napisał:

Trenuj, trenuj - przyda Ci się :beer-chugger:

Ty nasze możliwości znasz, za to my Twoich jeszcze nie :D ale może się przekonamy już wkrótce B|

Ja się minąłem z powołaniem, wolę być barowym i polewać niż ciężko dawać. Kiedyś miałem lepszą formę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o fotel - sam poważnie zastanawiam się nad zakupem więc jeśli dobrze liczę przybędzie na naszym forum co najmniej trzech nowych nabywców :D może to jeszcze nie powód do negocjacji ceny ;) ale może chociaż podobnie jak np. Mazovia Fishing Team albo Feeder Team Rzeszów lub SiG uda nam się pogadać na temat nadruku dla nas logo i nicków ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobry pomysł z tymi nadrukam:i. Wiem, że to nie ten wątek, ale negocjuję ostatnio to, abyśmy mieli w końcu jakieś kubki, kufle i inne gadżety "dla Ryb" powoli marzy mi się abyśmy na następnych targach się sami wystawiali .... Długa ciężka droga przed nami ale plany są :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Dobry pomysł z tymi nadrukam:i. Wiem, że to nie ten wątek, ale negocjuję ostatnio to, abyśmy mieli w końcu jakieś kubki, kufle i inne gadżety "dla Ryb" powoli marzy mi się abyśmy na następnych targach się sami wystawiali .... Długa ciężka droga przed nami ale plany są :P

Inni też kiedyś zaczynali... Trzeba się rozwijać. Myślę, że  jest to jak najbardziej możliwe  :1311_thumbsup_tone2:

Edytowane przez Bartosh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak @Bartosh i @Kubik szykuję się do zakupu fotela... i wszystko wskazuje na to, że wybór padnie na elektrostatyka - model FK5... ale jestem otwarty na wszelkie sugestie dotyczące zakupu O.o.

 

Edytowane przez Pendra
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...