Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu dopiero raczkuję. Ale nie mogę na już ogarnąć. Chcąc odpowiedzieć na posta,wyskakuje mi ostatni mój wpis. Nie wiem co robię nie tak. Jak dodać punkt reputacji? Wciskam plus to wyskakuje mi profil użytkownika. Chyba się starzeję! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Od razu, że się starzejesz :P Całe życie trzeba się nowości uczyć :)
Plus to ta zielona strzałeczka - i pojawia się punkt w serduszku. To się jakoś nie zacinało... Można tylko raz dodać za jeden tekst.

Też czasami jak zaczynam pisać posta i go nie robię potem to mi się dziwnie otwiera z pamięci. Kasuję i piszę od nowa. Przekażę uwagę do głównego dowodzącego Admina,

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo! :/ Mea Maxima Culpa! Dzięki Darku za naukę ! Jeśli mogę jeszcze wtrącić to bynajmniej mi by pomagało, by przy odpowiedzi pod spodem był post na który odpowiadam. Można czasem sie posiłkować co do tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Jeśli mogę jeszcze wtrącić to bynajmniej mi by pomagało, by przy odpowiedzi pod spodem był post na który odpowiadam. Można czasem sie posiłkować co do tematu!

Proszę, co do tego zdania to go za bardzo nie zrozumiałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ArekH napisał:

Jeśli mogę jeszcze wtrącić to bynajmniej mi by pomagało, by przy odpowiedzi pod spodem był post na który odpowiadam. Można czasem sie posiłkować co do tematu!

 

8 minut temu, Grendziu napisał:

Proszę, co do tego zdania to go za bardzo nie zrozumiałem :(

Może ja rozumiem ^_^ Wystarczy, że zacytujesz post na który chcesz odpowiedzieć i będziesz go widział cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArkuH jak już odpowiesz na post, którym jesteś zainteresowany to cytat możesz całkiem usunąć :) Napisałam wcześniej, że MOŻE rozumiem o co chodzi, więc jeśli nie zrozumiałam to chętnie poczekam na inne odpowiedzi kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wiem o co chodzi Arkowi.

Chodzi o to,że w trakcie pisania odpowiedzi np. z użyciem cytatu,nie widać poprzednich postów. Ja też to zauważyłem. Ciężko w ten sposób się odnieść do konkretnych wypowiedzi z pamięci. A szczególnie do jakiś dłuższych lub kilku na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...