Skocz do zawartości

Wybór szybszego progresywnego pickera o długości 270 cm do ~500 PLN


Tomek81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Elvis napisał:

Godny polecenia jest też budżetowy kij Mikado Black Draft z tym że trafiają się trefne sztuki. Szczególnie przelotki szczytówki.

Jeśli chodzi o szybką akcję, to rzeczywiście ten kijek spisuje się dobrze.
Cena też atrakcyjna, bo około 200 zł.
Mam ten kijek, ale ja łowię bardzo po swojemu, nie jestem w stanie ocenić czy będzie pasował do twoich założeń.
Ja nim łowiłem zarówno na Elvisove koszyczki 6-7 g, jak i na podajniki 20-25 g. W obu przypadkach łowiło się dobrze, szczytówka sygnalizowała brania, a holowanie było kontrolowane.
Ale łowiłem nim tylko kilka razy, przy okazji połowów batem. Dlatego nie traktuję tego jak recenzji (może w tym roku częściej połowię z gruntu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa Soniki 3.60 i są na sucho super takich szukałem.Ale ktoś powie reklama nie ,mam browningi ,daiwy itd.

Zadać trzeba sobie pytanie zwłaszcza przy wyborze kija do metody,o ile długośc to sprawa nadrzędna bo dostosowana do odległości itd  o tyle moim zdaniem delikatność szczytówkek typu 0.5 oz w tym przypadku nie ma znaczenia,przy metodzie mamy do czynienia jakby z innym charakterem brań i zastosowanie tak miękkich szczytówek mija sie się z celem ,miękkie kije to podstawa,hol,spnki ,amortyzacja

Zupełnie inaczej ma sie sprawa przy rzece czy wodzie stojącej z użyciem zwykłego koszyka i innych zestawów,tu miękkość szczytówek to podstawa a wrogiem jest nadmierna miękkość wędziska,takie są moje doświadczenia

Polecam ku rozwadze,w niedziele możemy pobajerzyć w Poznaniu na ten teemat i temat zestawów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, stas1 napisał:

 

Polecam ku rozwadze,w niedziele możemy pobajerzyć w Poznaniu na ten teemat i temat zestawów

Bajerant w sobotę przyjedź proszę, bo w niedzielę, możemy mieć chrypkę i rozmowa może się słabo kleić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, stas1 napisał:

Celowa wybrałem niedziele mam ochotę zobaczyć co z Was zostało,a tak poważnie zaproszenie mam na niedzielę

Znajdzie się miejsce szczególnie wieczorem już w sobotę. Byłoby zaszczytem podnieść mały kufelek ku zdrowotności. Dziadziuś będzie nas wszystkich pilnował jakby co;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowa wybrałem niedziele mam ochotę zobaczyć co z Was zostało,a tak poważnie zaproszenie mam na niedzielę

Jeśli to tylko kwestia biletu, to biorę na siebie sobotę.
A tak na poważnie to chyba specjalnie zostanę na niedzielę, by się z Tobą spotkać. Ostatnio nam nie wyszło rozstanie i trochę mam kaca moralnego.
Oczywiście to kwestia zdrowia i sił, bo jak wiadomo trzeba swoje wy....chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...