Skocz do zawartości

Wybór szybszego progresywnego pickera o długości 270 cm do ~500 PLN


Tomek81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na targach Reflexa 2,7m.

Z sonika były tylko modele 3m które jednak po porównaniu z 3m reflexem był gorzej wyważony (soniki są tańsze więc to niejako zrozumiałe), nie pasował mi w nich także blank w którym było widać gruby oplot pod malowaniem.

Daiwa ninja fakt to fajny kij ale długość od 3m.

Bardzo też spodobał mi sie Shimano Speedmaster AX Commercial Feeder 3m, zastąpił na piedestale Sphere Bomb 3m, Shimano jest troszkę szybszy i ma  bardzo wygodną rękojeść, wyważenie super tak jak Sphere.

 

Bardzo zawiodłem sie wędkami Drennan którymi miałem okazje pomachać pierwszy raz, za te cenę oczekiwałem czegoś lepszego niż np Sphere ale jednak najlepsze modele Drennana są troszkę poniżej. Katastrofą był Drennan Red Range 3,3 który za cenę ~400 PLN prezentował wagę i wyważenie Jaxona za ~130 PLN, wyważenie było wręcz masakryczne, dodatkowo bardzo gruby blank. Mam teraz trochę zdanie ze wędki Drennana są zbyt drogie w stosunku do jakości jaką oferują.

 

 

Edytowane przez Tomek81
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten oplot gruby matowy bardzo sie podoba,to czyni tą wędkę inna od wszystkich,ale spoko,nie było innych rozmiarów miały być albo zeszły

Szkoda że nie mogłeś obejrzeć 3.60 i 3.30

.Red range to mam odczucie podobne do Twoich ale to produkt chwalony przez Anglików

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś już trochę więcej czasu pochodziłaem za wędkami. Kurczę dość fajne te Browninngi wyglądają całościowo. A, że to wątek o pickerze 270, to bardzo fajnie leżał mi dziś w ręce...

IMG_20170219_134932.jpg.484093f26dc6ae17e8a38f3489470262.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Artur napisał:

Browning Wand XL dobry kijek 

Jest jeszcze jeden fajny model

Colmic next adventure mam wszystkie rozmiary naprawdę fajne kijki 

Kiedy na ryby się umawiamy w końcu, mam chęć Cię kiedyś odwiedzić na Odrze - nie omieszkam zabrać chętnych na taki wypad z "dla Ryb" - i miło było porozmawiać na żywo w końcu :champagne-2010:- sorry za wpis jakby co :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...