Skocz do zawartości

Zakup trzech feederów


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


A czego konkretnie oczekujesz i do czego? Jakie rybki, odległości metody ? Dlaczego 3.60? Jaki budżet? Jeśli możesz to sprawdź w askari.pl Arka kijek czyli Ms Range. Miałem okazję pomachać i...to jest to. Choć ja i tak lecę na Browning-u. Marzy mi się Sphere np.4.20 i cw.145 g.

Potrzebuje kijka podobnego co mój Mikado Uv . Nie to że kiepski ,wręcz przeciwnie .Ale chcę coś innego. Sam dobrze wiesz gdzie łowię. Lekki dynamiczny. Do metody i do zwyklego koszyka. Budzet do 250PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Kubik napisał:

@Grendziu masz tu wszystko:

11P-FE-3303,30m / 189g        2+2       1,74m        do 60g / średnia  Wędka Diplomat Method Feeder

 

Oglądałem kije, trzymałem go. Nawet rozmawiałem z autorem filmu na jego temat. Mnie osobiście przypasiło coś innego, może będzie tak jak z Browningiem, że za rok będę go chciał i tyle:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 wersje Trabucco http://www.sprzetlorpio.pl/product-pol-4759-Wedka-Precision-XT-SW-Feeder.html i mogę zdecydowanie polecić Posiadam również: http://www.sprzetlorpio.pl/product-pol-5646-Wedka-Precision-XT-SW-Sensor.html

który na pewno jest ciut delikatniejszy i wydaje się bardziej paraboliczny miałem go tylko raz nad wodą więc wiecej nie napiszę, ale może choć trochę pomogłem

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kinior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cygan786 napisał:

A co powiecie o kijku DAM Sumo gt4 3,60 do 75g ?

Do czego,dupy nie urywają ale to zacne kije

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Chyba zostanę przy tym co mam. Bądź zakupię pierwszy mój wybór lecz w innej wersji. Bez dopiski Method jest tańszy, ach ten marketing. Wniosek- kije poniżej 300 zł to szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cygan786 napisał:

Dzięki za pomoc. Chyba zostanę przy tym co mam. Bądź zakupię pierwszy mój wybór lecz w innej wersji. Bez dopiski Method jest tańszy, ach ten marketing. Wniosek- kije poniżej 300 zł to szajs. emoji3.png

Wcale nie,mam kje tańsze i sa ok,gt4 jest bardzo fajnym kijem sam posiadam trxjest spoko,ms range econ ,daiwa to kije budżetowe i są ok,może żle się wyraziłem,browning 3.0 carp bomb kosztował mniej niz 200 zł a jest zajebisty do metody,zależy do czego potrzebujesz

Nowe s4 kosztowały troszkę ponad 300 i nie maja napisu metod,a do niej będa stosowane

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie moje kija są poniżej 300 i są zajebiste.

Nie upieraj się przy 3.60 tym bardziej przy tak małym cw. Będzie to kij za słaby na rzekę i na większym jeziorze też nie będzie chulał jak potrzeba. Poważnie zastanów się nad tym co ja właśnie kupiłem. Nie jest to typowy szczytowiec ale jest szybki. Ładnie i szybko gaśnie oraz fajnie pracuje.

Jeśli nie to może nowość daiwy Ninja. Nieco sztywniejszy i tańszy. Ma tylko trochę za małą pierwszą przelotkę. Jednak to nadal Daiwa.

Co do Sumo Gt4 Dam-a to miałem go kiedyś okazję oglądać tzn.okazję miałem częściej ale oglądałem raz i dla mnie jest nieco za miękki podobnie jak ten Browning.

Może pomyśl o Daiwa Black Widow. Oglądaliśmy w Lublinie. Też tani i fajny kij.

A jeśli nie to pozostań przy Mikado UV to też super wędki. Kup tylko krótszy niż masz to będzie Ci się lepiej i wygodniej wędkować.

Ps. Jeśli będziesz chciał coś z Robinsona to dzwoń do Trotki w Warszawie zresztą Trabucco , Mikado i innw też mają, a jak nie to Ci mogą ściągnąć.

Mam nadzieję, że jak się na mnie powołasz to i jakiś rabat będzie, bynajmniej nie zedrą z Ciebie chłopaki i dostaniesz dobrą cenę. Są naprawdę the best.

Jeśli coś to mogę do nich pojechać i odebrać. Zawsze będzie taniej, a Ty i tak musisz się ze mną skontaktować po ten sprzęt od Grendzia. Z tym, że to może potrwać tydzień lub dwa, bo nie wiem kiedy będę jechał do Warszawy tzn.w który poniedziałek.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...