Skocz do zawartości

Zakup trzech feederów


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze rozważę twoja propozycje. Z tą Daiwą to dobry pomysł. W Lublinie rzeczywiście wpadł mi w oko. Chyba podniose budżet. Miał być jeszcze krecioł ale chyba poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zestaw wybrany. Dajła BW 3,30/100g i krecioł Black Bull 4000. Jutro bedzie zakup. Aaaaa i żyłeczka do tego. Już nie szukam bo głowa boli. Ilu wędkarzy tyle sprzętu. Czuję że ta Dajła się sprawdzi,na sucho fajny kijek. Dzieki@Elvis za podpowiedź.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Elvis napisał:

Ty i tak musisz się ze mną skontaktować po ten sprzęt od Grendzia. Z tym, że to może potrwać tydzień lub dwa, bo nie wiem kiedy będę jechał do Warszawy tzn.w który poniedziałek. emoji6.png

Sugerujesz nad wodą czy wódą. Na pierwszym lód a i do drugiego też pasuje. U mnie czy u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 20.02.2017 o 09:57, Grendziu napisał:



1. Picker - już w zasadzie wybrałem Browning Comercial Wandal XL,
2. Na jezioro - myślę o Soniku, ale jeszcze się zastanawiam nad innymi opcjami.
3. Method feeder - wiem, że trzymałem coś ekstra, ale szybko, szybko i nie pamiętam co wybrać :P Chodzi o sztywność jak Daiwa YNB, o czym pisałem wyżej.
 

Nie miałem czasu ostatnio czytać tego wątku, przepraszam. Decyzja prawie podjęta. A i tak zakupy będą pewnie koło kwietnia lub ratami w trakcie sezonu... Do tego trzeba kręciołki i pokrowce - Ehhh :(
Nr 1. na bank.
Nr 2 Sonik lub Ninja ale raczej Sonik - chcę dać szansę.
Nr 3 - może sztywniejszy Sonik, a Ninija punkt drugi, lub Metohd z Browninga i jeszcze chodzi mi po głowie aby dać szansę MATRIX owi. Natomiast łamię się czy mi jest potrzebny punkt 3 , bo nawet jeśli mam brać udział w zawodach towarzysko - to i tak przecież mam z 5-6 kijków na gotowo, a jak dodam trzy karpiówki - hmm. I jak ja mam się potem zabrać na ryby o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się Darku by Sonic był od Ninja sztywniejszy.Raczej są porównywalne. W Ninja, ciut zastanawia ta niewielka przelotka startowa. Kołowrotek rozmiar 3 będzie chyba do tego najlepszym wyborem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...