Skocz do zawartości

Jaka wędka do method feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę łowić używając foremek od 30 do 60g.

Woda stojąca typu jezioro lub staw więc mogą być potrzebne rzuty około 50m.

Z moich informacji wynika, że głębokość łowisk na które wybieram się w tym sezonie jest około 3m.

Nie lubię krótkich, pałowtych ani ze szczytową akcją.

To chyba tyle mojego marudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tym feeder Ultraviolet (jest nawet do 90g) będziesz usatysfakcjonowany. Dla mnie? Przy tej odległości wystarczyłby tobie kij 360/90g. Ale to jeszcze przedyskutuj z bradźakiem. Myślę, że wiele się w opinii nie będziemy różnić. 120g. Warto mieć na zapas. gdybyś planował dłuższe rzuty lub wiele głębsze łowiska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że kij 120g. na jezioro to jest spora przesada. Zwłaszcza na method feeder. Miałem kije do 90g. i zmieniłem na kije do 70g. Kijkiem c.w. 90 też rzucisz 50m. i nie trzeba do tego takich ciężkich foremek. Kiedyś, jak kupowałem pierwszego feedera, to też chciałem 120g. Na szczęście ktoś zadał mi pytanie: A co? Nad Wisłę Pan jedzie, czy nad Odrę? Pomyślałem chwilkę i kupiłem 90. To jest wg mnie max. co trzeba na wodzie stojącej. Cięższe już idą na rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym dyskutowaliśmy. Tak Arku, "znasz" mnie i masz rację. To samo i ja mówiłem. Odesłałem go tutaj, bo co do konkretnej wędki raczej mu nie pomogę. Tym bardziej, że ja lubię szybkie i sztywne kije, a Suwi raczej bardziej spolegliwe.

Sam się przymierzam do feedera. I też mam dylemat. Myślę, że na Rybomani uda się go rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Elvis napisał:

Sam się przymierzam do feedera. I też mam dylemat. Myślę, że na Rybomani uda się go rozwiązać.

A to nie bierzesz mojego drennana ? :P Już spakowałem w kokardkę :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Elvis napisał:

Nic nie obiecywałem.

Poza tym, jeśli to na być prezent na Walentynki to kokardka jest ok.

Jedno z najbardziej ....... świąt ( jesteśmy na ogólnym). Kokardkę sponsoruję faktycznie, co do reszty kwestia do negocjacji. To jest nówka funkiel prawie - nie, to co moje karpiówki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...