Skocz do zawartości

Jaka wędka do method feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to mial być budżetowy kij. Preston to już wyższa półka.

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie drugi kij Yank tylko krótszy lub dłuższy o jedną stopę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam czegoś na Narew. Stosuję tam koszyczki nawet 100g. Czyli interesuje mnie cw do 150-170. Ale z kolei łowię tam leszcze, czyli potrzebna byłaby parabola, żeby delikatnych pyszczków nie uszkodzić. Może coś z Mikado? Podpowiedzcie proszę ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grendziu napisał:

Ale pamiętasz też, że Tobie inne kijki leżały niż mnie... Najlepszym rozwiązaniem byłby dublet Yank N Bank, ale jest tyle tego, że chciałbym się pobawić czymś innym, może jednak Daiwa? Po głowie chodzi mi też coś z Preston Innvations....

To niewielka kwota! A jeden z naszych szacownych kolegów,ma do tego kija ,jedynie w delikatniejszym wydaniu? Spory szacunek ! Strawdź. Może tańsza wersja ,zadowoli to twoje coś? http://sklepdrapieznik.pl/sklep/daiwa-oferta-szkocka/17001-daiwa-carp-feeder-305m-mediumbomb.html  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, ArekH napisał:

To niewielka kwota! A jeden z naszych szacownych kolegów,ma do tego kija ,jedynie w delikatniejszym wydaniu? Spory szacunek ! Strawdź. Może tańsza wersja ,zadowoli to twoje coś? http://sklepdrapieznik.pl/sklep/daiwa-oferta-szkocka/17001-daiwa-carp-feeder-305m-mediumbomb.html  

A wiesz, że chyba się skuszę :beer1: jaki to ma ciężar wyrzutowy?

Tylko to jedna szczytówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grendziu napisał:

A wiesz, że chyba się skuszę :beer1: jaki to ma ciężar wyrzutowy?

Tylko to jedna szczytówka...

Nie wiem. Ale na pewno da radę skoro Carp w nazwie. A szczytówka jest jedna,ale można dopasować inne,bo jest demontowalna jak w każdym pikerku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Odświeżam trochę temat. Plan na sezon 2017r to jedna wędka feederowa i to typowo do method. Daiwa Yank N Blank w tym sezonie mnie zadziwiła in plus i w następnym roku, o ile gdzieś trafię na komercję to będzie to mój jeden z kijów gotowych na większe ryby. W dobbrej cenie, świetny, sztywny kijek, czas na drugi, bo Daiwa Commercial będzie tylko pod jeziora.

Pomysły mam dwa, albo jakaś DAIWA jak to ja lub jakiś hicior na Rybomanii 2017 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...