Skocz do zawartości

Jaka wędka do method feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Shimano Beastmaster CX Light Feeder 3,36/70.  Nie kręci cię takie cóś?

Ano wczoraj to oglądałem w necie - czytasz w myślach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powiem tak, ma te moje Trabucco i pewnie ona zostanie. Dobrać muszę coś w przedziale do 60-90g. Wagę ciężką na duże rzeki mam w postaci Daiwa Heavy Feeder i Drennan Barbel (te zestawy też chcę stosować na duże ryby na jeziorze, jak będę łowił na leniwca). Pozostanie mi dobrać jakiś quvier i delikatny picker.

Na tą chwilę chcę Tubertinni Telicę do 40g - co do reszty jestem otwarty na propozycję :) Więc gdybym uzupełniał skład dzisiaj to wziąłbym Shimano Beastmaster CX Light Feeder 3,36/70 i Browning King 2 Bomb. Ale Shimano z Browninngiem i Trabucco mi się gryzą w jednym przedziale za bardzo...

Pozamiatane przed Rybomanią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zasady ograniczam sobie wybór i stres z tym związany. Na dobrą sprawę kija nie potrzebuję aż tak. Ale jeśli? To Daiwa Method lub Trabucco Commercial. Uważam że za dużo "albo" sobie zostawiłeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, ArekH napisał:

Ja z zasady ograniczam sobie wybór i stres z tym związany. Na dobrą sprawę kija nie potrzebuję aż tak. Ale jeśli? To Daiwa Method lub Trabucco Commercial. Uważam że za dużo "albo" sobie zostawiłeś. ;)

Nie mam stresu:beer: Najlepszy wybór jest wtedy, gdy można wszystko pomacać na sucho chociaż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie tą o tych mocniejszych szczytówkach.

A ta wersja ze szczytówka 0.5 oz była tylko w katalogu. Podobno błąd w druku, bo dot. Serii pierwszej, a opis był przy drugiej. Oczywiście my cały czas mówimy o serii King 2 Bomb .

Błąd nadal jest. To screen z najnowszego katalogu 2016.

46f84f24617e912f84709120b256b293.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...