Skocz do zawartości

Jaka wędka do method feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, Elvis napisał:

Obawiam się, że poza moim zasięgiem. I to sporo. Mój budżet i tak jest mocno napięty przez Rybomanię.

Z tego co pamiętam to jedziesz tylko po jakiś jeden rodzaj kulek i kupujesz je tylko jak będą w promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady, przenoszę pytanie o wędkę bo potrzebuję jeszcze jedną, a tą co Arek poleca już namierzam. Chyba, że macie dobry sklep internetowy albo stacjonarny w okolicy Giżycka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Odświeżam temat, przy metodzie moim ulubionym wędziskiem jest Daiwa Yank N Bank, ponieważ czasem mi się coś pierdzieli jak łowię na naszej wodzie Ługi Wałeckie, to chciałbym mieć coś zapasowego nisko budżetowego. Nie przekonał mnie picker Tuberttinni, kilka wędek znowu wylądowało u Ojca, więc łowię także Daiwa Commercial, który lepiej spisuję się na jeziorach przy połowie leszczy.

Co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto za Tobą trafi....

Tuberttinni to delikatny picker i jest stworzony raczej do koszyczka.

Z wędek które oglądałem i są w moim guście i w Twoim raczej też mogę Ci polecić Browninga Commerrcial Bomb 2 King 10' lub Daiwy Black Widow feeder ewentualnie coś z serii Mikado Black Stone. Pierwsza to picker i jest dość cienki, pozornie delikatny ale ma bardzo duży zapas mocy. Dwie pozostałe to feedery ale jak dla mnie za grube dolniki szczególnie Daiwa. Po prostu mi nie leży. Ma jednak coś w sobie co sprawia, że cały czas o nie pamiętam. Niska jak na tą firmę i klasę cena.

Jednak nie jestem w stanie nikomu nic doradzić. Wędką musi leżeć w ręce, jak nie to będzie leżeć ale w kącie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wiem, że mój Tubertini to picker i się nie nadaję do metody, więc na razie czeka na inne wody. Browning jest ok, ale mi nie leży. Z tego co pamiętam to Daiwa Black Widow jest 3 częściowa, niestety odpada.

Na targach zapamiętałem ten kijek FOX MATRIX METHOD MASTER 11FT 20-50G, cena przystępna, ale, hmmmm....

https://www.raven-fishing.pl/page/pl/product/27910/


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Elvis napisał:

Tego Browninga o którym ja piszę nie było na Targach.

Ale pamiętasz też, że Tobie inne kijki leżały niż mnie... Najlepszym rozwiązaniem byłby dublet Yank N Bank, ale jest tyle tego, że chciałbym się pobawić czymś innym, może jednak Daiwa? Po głowie chodzi mi też coś z Preston Innvations....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...