Jump to content

Jaka wędka do method feeder

Grendziu

Recommended Posts

Tanio? To Mikado UV. A ciut drożej? Uniwersalnie na średnią i dużą rybę ? Na średnie odległości przy podajnikach do 70ciu gram? Trabucco Supreme feeder! 360 MH 

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grendziu

25

• ArekH

18

• elvis

13

• suwi

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W skrócie Quiver to taki mocny picker. Czyli nadal delikatny, krótki, a zarazem z dużym zapasem mocy.       Arku,głos rozsądku ? I kto to mówi?    

Ooooo Nowość? Ja ją mam od tamtego roku. Takie tam 15.100 / 91cm I jeszcze jeden grubasek Polecam !!!

Błąd nadal jest. To screen z najnowszego katalogu 2016.

Posted Images

• Administrators
Grendziu

Za sztywny kij sam w sobie, słaba parabola ugięcia, najdelikatniejsza szczytówka już po pierwszym połowie na słońcu źle się odkształciła, później złamała.... Wolę mój sztywniejszy Team Daiwa Feeder :)

Szukam coś chyba ekstra, tylko teraz nie wiem czy Preston czy Drennan, a może szkocka Dawia, do 40/60g 

Co do W/W nie umiem poradzić. Niby seria 7 Drennana jest udana. Prestona też w ręku nie miałem ,ale słyszałem głosy za jak i że nie warty pieniążków. Wiem że Mateusz ma kij Drennanowski. Może warto na PW podpytać? Chyba raczej łowisz na wodzie stojącej. Więc pudła być w zakupie nie powinno. Luknij też na Matrixa. Na YT. ich kijki naprawdę fajnie się gną. 

• Administrators
Grendziu

No byłem o krok od Matrixa, już witałem się z gąską przed zakupem, złożyłem zamówienie i niestety ale ten model mieli uszkodzony.

Wywołuję jeszcze raz do tablicy Andrzeja, bo przez chwilę miałem jego Tubertinii w ręce i mi odpowiadał jakoś, ale bawiłem się nim przez chwilę, cena i jakość była ok jak to analizowałem, ale jak to ja zapomniałem modelu :P

• 2 weeks later...

Może jednak rozsądna propozycja Daniela co do Mikado Drafta? Az tyle osób nie może się mylić! A w razie skuchy strata nie tak wielka i odsprzedaż rozsądna? 

• Administrators
Grendziu

Arku chyba się powstrzymam z decyzją do Rybomanii w Poznaniu - wtedy to będę mógł na spokojnie coś wybrać :) Nie mam nic do Mikado, bardzo lubię te markę, ale po głowie cały czas chodzi mi Preston, może Tubertini, albo coś jeszcze innego...

• 3 weeks later...
  • Administrators
Grendziu

Ponieważ moje Trabucco jakoś mnie nie przekonało, spróbuję delikatniejszym sprzętem, który poleca Andrzej - będzie i do metody i do małych koszyczków.

Macałem, widziałem i mnie przekonał feeder  Tuberttini Telica 11st 10-40g - co do długości się jeszcze zastanowię i z decyzją zakupową wstrzymuję się do Rybomanii w Poznaniu :)