Skocz do zawartości

Jaka wędka do method feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Arek ja mam na to sposób - nadmiar sprzętu wyjeżdża do Ojca jako prezent, zaś u Niego zalega wszystko na półkach :)

I tak się prędzej czy później na coś skusisz - jak to się "godo po naszemu" - nie ma bata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Trabucco ,to szkoda że się wcześniej nie zgadało. Odkupiłbym od ciebie i przyoszczędził kilka Grajcarów. ;) Wychodzi na to, że mam niewielkie wymagania sprzętowe, skoro już dwóch dobrych łowców nie poleca, a jeden wręcz gardzi. Ale co tam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Browning King commercial  bomb nowość 2016
Klasyczna 10‘ (3,0m) dwuczęściowa "bomba". 
Wędka, której można użyć praktycznie do wszystkiego - koszyczek zanętowy, bomba, metoda, łowienie zimowe, czy duże letnie połowy. Wystarczająco mocna na karpia, ale tez wystarczająco wybaczająca dla skimmerów, lekkich żyłek i małych haczyków.
Krótki uchwyt dla łatwego użytkowania. 

Wyposażona w 3 szklane szczytówki (1 oz, Glass, 1,5 oz carbon , 2 oz carbon ).

 
Zalecane żyłki  3 - 6 lbs
Długość: 3,00m ; Sekcje: 2+3 ; Waga 220gr, długość transportowa 155cm

FB_IMG_1453322201444.jpg

FB_IMG_1453322209096.jpg

FB_IMG_1453322175343.jpg

FB_IMG_1453322188118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No właśnie nowość czy nie nowość? Może jakaś nowa edycja...

W sumie zaciekawiła mnie ta wędka, dziwi mnie, że nie jest podany ciężar wyrzutu - rozumiem, że zmienia się on wraz z twardością szczytówki w tym przypadku, czy jednak się mylę?

No i ten przedział 1oz, 1,5oz i 2oz - szkoda, że nie ma delikatniejszej :P

Artur jeśli będę na VIP DAY na Rybomanii to poproszę Ciebie abyś ją zabrał dla mnie, muszę ją poczuć najpierw. Szczegóły na priv - jeśli natomiast będę tylko w sobotę - to jakoś się dogadamy inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie tą o tych mocniejszych szczytówkach.

A ta wersja ze szczytówka 0.5 oz była tylko w katalogu. Podobno błąd w druku, bo dot. Serii pierwszej, a opis był przy drugiej. Oczywiście my cały czas mówimy o serii King 2 Bomb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...