Jump to content

Jaka wędka do method feeder

Grendziu

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grendziu

25

• ArekH

18

• elvis

13

• suwi

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W skrócie Quiver to taki mocny picker. Czyli nadal delikatny, krótki, a zarazem z dużym zapasem mocy.       Arku,głos rozsądku ? I kto to mówi?    

Ooooo Nowość? Ja ją mam od tamtego roku. Takie tam 15.100 / 91cm I jeszcze jeden grubasek Polecam !!!

Błąd nadal jest. To screen z najnowszego katalogu 2016.

Posted Images

• Administrators
Grendziu
5 minut temu, ArekH napisał:

Shimano Beastmaster CX Light Feeder 3,36/70.  Nie kręci cię takie cóś?

Ano wczoraj to oglądałem w necie - czytasz w myślach?

• Administrators
Grendziu

Powiem tak, ma te moje Trabucco i pewnie ona zostanie. Dobrać muszę coś w przedziale do 60-90g. Wagę ciężką na duże rzeki mam w postaci Daiwa Heavy Feeder i Drennan Barbel (te zestawy też chcę stosować na duże ryby na jeziorze, jak będę łowił na leniwca). Pozostanie mi dobrać jakiś quvier i delikatny picker.

Na tą chwilę chcę Tubertinni Telicę do 40g - co do reszty jestem otwarty na propozycję :) Więc gdybym uzupełniał skład dzisiaj to wziąłbym Shimano Beastmaster CX Light Feeder 3,36/70 i Browning King 2 Bomb. Ale Shimano z Browninngiem i Trabucco mi się gryzą w jednym przedziale za bardzo...

Pozamiatane przed Rybomanią?

Ja z zasady ograniczam sobie wybór i stres z tym związany. Na dobrą sprawę kija nie potrzebuję aż tak. Ale jeśli? To Daiwa Method lub Trabucco Commercial. Uważam że za dużo "albo" sobie zostawiłeś. ;)

• Administrators
Grendziu
9 minut temu, ArekH napisał:

Ja z zasady ograniczam sobie wybór i stres z tym związany. Na dobrą sprawę kija nie potrzebuję aż tak. Ale jeśli? To Daiwa Method lub Trabucco Commercial. Uważam że za dużo "albo" sobie zostawiłeś. ;)

Nie mam stresu:beer: Najlepszy wybór jest wtedy, gdy można wszystko pomacać na sucho chociaż :P

A ja mam właśnie tą o tych mocniejszych szczytówkach.

A ta wersja ze szczytówka 0.5 oz była tylko w katalogu. Podobno błąd w druku, bo dot. Serii pierwszej, a opis był przy drugiej. Oczywiście my cały czas mówimy o serii King 2 Bomb .

Błąd nadal jest. To screen z najnowszego katalogu 2016.

46f84f24617e912f84709120b256b293.jpg

• Like 1
  • 3 weeks later...