Skocz do zawartości

Jaka wędka do method feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Za sztywny kij sam w sobie, słaba parabola ugięcia, najdelikatniejsza szczytówka już po pierwszym połowie na słońcu źle się odkształciła, później złamała.... Wolę mój sztywniejszy Team Daiwa Feeder :)

Szukam coś chyba ekstra, tylko teraz nie wiem czy Preston czy Drennan, a może szkocka Dawia, do 40/60g 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do W/W nie umiem poradzić. Niby seria 7 Drennana jest udana. Prestona też w ręku nie miałem ,ale słyszałem głosy za jak i że nie warty pieniążków. Wiem że Mateusz ma kij Drennanowski. Może warto na PW podpytać? Chyba raczej łowisz na wodzie stojącej. Więc pudła być w zakupie nie powinno. Luknij też na Matrixa. Na YT. ich kijki naprawdę fajnie się gną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No byłem o krok od Matrixa, już witałem się z gąską przed zakupem, złożyłem zamówienie i niestety ale ten model mieli uszkodzony.

Wywołuję jeszcze raz do tablicy Andrzeja, bo przez chwilę miałem jego Tubertinii w ręce i mi odpowiadał jakoś, ale bawiłem się nim przez chwilę, cena i jakość była ok jak to analizowałem, ale jak to ja zapomniałem modelu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Arku chyba się powstrzymam z decyzją do Rybomanii w Poznaniu - wtedy to będę mógł na spokojnie coś wybrać :) Nie mam nic do Mikado, bardzo lubię te markę, ale po głowie cały czas chodzi mi Preston, może Tubertini, albo coś jeszcze innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Ponieważ moje Trabucco jakoś mnie nie przekonało, spróbuję delikatniejszym sprzętem, który poleca Andrzej - będzie i do metody i do małych koszyczków.

Macałem, widziałem i mnie przekonał feeder  Tuberttini Telica 11st 10-40g - co do długości się jeszcze zastanowię i z decyzją zakupową wstrzymuję się do Rybomanii w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...