Skocz do zawartości

Pellet Aller Aqua


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Już kilka razy się na ten temat rozpisywaliśmy w wątkach. I tak ten nasz @Kotwic do czegoś się przydaję. Zostawił w aucie u mnie pellet - próbkę Aqua (dobrze, że to ja jeszcze nigdy w życiu nie zgubiłem :champagne-2010:) - fajnie to pachnie (śmierdziuch) pamiętam też dość dokładnie wykład na temat tego pelletu zrobiony przez Piotra na Rybomanii. I tak sobie myślę @Pendra, @Kubik, @Bartosh może coś wybierzemy i się zrzucimy, bo on tanio wychodzi w dużych ilościach, a jakościowo na "sucho" fajnie się prezentuję i do tego ponoć mało chemii jest, a ryby niby go uwielbiają.... :P


aqya.jpg.bde50a15da1854e50d13c52c40106bf5.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grendziu napisał:

Już kilka razy się na ten temat rozpisywaliśmy w wątkach. I tak ten nasz @Kotwic do czegoś się przydaję. Zostawił w aucie u mnie pellet - próbkę Aqua (dobrze, że to ja jeszcze nigdy w życiu nie zgubiłem :champagne-2010:) - fajnie to pachnie (śmierduch) pamiętam też dość dokładnie wykład na temat tego pelletu zrobiony przez Piotra na Rybomanii i tak sobie myślę @Pendra, @Kubik, @Bartosh może coś wybierzemy i się zrzucimy, bo on tanio wychodzi w dużych ilościach, a jakościowo na "sucho" fajnie się prezentuję i do tego ponoć mało chemii jest, a ryby niby go uwielbiają.... :P


aqya.jpg.bde50a15da1854e50d13c52c40106bf5.jpg

No właśnie dokładnie o tym pellecie mówiłem - że żałuję, że nie poszliśmy w piątek do nich na stanowisko i nie kupiliśmy wiaderka 25 kg ? 

Jak najbardziej możemy kupić na próbę ? tylko jaki rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, mam zakładkę do sklepu z sporym asortymentem Allera. Sprzedający jest też na Allegro. Nie raz od niego brałem. Polecam Primo Karpiowy i Silver Pstrągowy. Jest też Bronze. Czytajcie by był tonący. Przy umiejętnym namaczaniu fajnie trzymają się Methodowego podajnika i całkiem dobrze pracują. Primo wychodzi niewiele ponad 5 pln. na kilogramy. Hurtowo chyba taniej.

http://wojcix.pl  

 Może @Kotwic wejdzie w ofertę sklepu i coś nam po swojemu zrecenzuje, z naukowego punktu widzenia! :champagne-2010:  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A może właśnie jeśli nas jest czworo w Rogoźnie to kupimy razem 2 lub 4 worki i się wymienimy wtedy każdy może wybrać coś innego - ja o Aqua myślałem typowo pod spomb jako zanęta na grubo, ale kto wie jakby pracował w koszyczku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Każdy bierze jeden worek wybrany na siebie i jedną paczką na jeden adres?
Proponuje wrzucić linki kto co wybrał - i nęcenie spombem mam z główki :beer-chugger: Do tego ziarna i inne miksy i biedne te rybki oj biedne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...