Skocz do zawartości

Pellet Aller Aqua


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

U mnie testuję różne specyfiki, firmowe i różne, różniste. Pellety różnych firm i Allera ciężko przebić, nawet nie mówię o cenie tylko o samej jakości towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Od wczoraj mam Preformę, Infrę i Futurę.

Infra to jakby mączka duńska. Fajny zapach.

Performa wyraźnie bardziej rybna od standardowych pelletów.

Futura jakoś mnie nie urzekła. Ale fajnie kolorystycznie wygląda z Performą i pozostałymi pelletami 2 i 3mm jako metodowy wsad.

Nic więcej póki co nie napiszę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, booohal napisał:

Od wczoraj mam Preformę, Infrę i Futurę.

Infra to jakby mączka duńska. Fajny zapach.

Performa wyraźnie bardziej rybna od standardowych pelletów.

Futura jakoś mnie nie urzekła. Ale fajnie kolorystycznie wygląda z Performą i pozostałymi pelletami 2 i 3mm jako metodowy wsad.

Nic więcej póki co nie napiszę.

A co oznacza określenie: mączka duńska?

Ja teraz mam chyba 1kg któregoś granulatu Allera i okresowo będę się tym bawić. Zobaczymy co ryby na to "powiedzą" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kotwic napisał:

A co oznacza określenie: mączka duńska?

Tego nie potrafię określić Piotrze. Ale przez kilka sezonów poznałem kilka osób, oczywiście forumowo. Co by nie pisać, niektórzy wypowiadają się bardzo do rzeczy. Marcin, forumowy Katmay na SiG, to hodowca. Ma z takim towarem sporo styczności. Z uwagą czytałem jego wtręty w temacie i nie widzę, powodu by jemu nie ufać.  Tu, tytułowo, to pewnie gra słów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kotwic napisał:

A co oznacza określenie: mączka duńska?

Nie odpowiem na to pytanie fachowo.

Ale tą, którą mam to mączka LT94. Od Katmaya z SiG. Oznacza to najwyższej jakości mączkę, która wytwarzana jest za pomocą niskiej temperatury. Dlatego ma najwięcej białka wysokiej jakości i znikomą ilość popiołów.

Nie jest mieszana z paszami jak te z 64% białka i mniej.

Tylko tyle wiem.

I ten Aller Infra jest do niej bardzo podobny. Ma może troszkę większe uziarnienie, lekko słabszy zapach. Kolor chyba ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kotwic napisał:

Zobaczymy co ryby na to "powiedzą" :P

Mogę napisać na pewno, że zauważyłem duże zainteresowanie kleni Allerem.

Na Jeziorsku, Warcie i "moim" kanałku. Kilkukrotnie łowiłem z użyciem Allera i w okolicy tylko ja wyciągałem klenie. Na następny dzień nęciłem czymś bez dodatku Allera i kleni albo nie było albo było o wiele mniej. Miałem taką sytuację bodaj trzykrotnie dlatego myślę, że jest to jakaś zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...