Skocz do zawartości

Sprawdzony DIP - ulubione zapachy wg wędkujących


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem dip Bag'em Red Aggressor. To dopiero jest śmierdziuch no i  nie daj Boże zamieszać palcem mieszanki, bo trudno palce odmyć z czerwonego koloru. Jak ktoś szuka śmierdziucha to polecam ten produkt. Ostatnio leszcza miałem jak zwykły pellety zmieszałem z małą częścią pelletu z tym dipem. Mam nadzieję, że nie odbiegłem od tematu ;). Dip w sobotę wieczorem dodałem w niewielkiej części do przygotowanego pelletu I do ten pory wali tym zapachem w garażu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro powyższa wypowiedź została wyłączona z innego tematu możnaby było zmienić tytuł na np "sprawdzony dip" lub  "zapach" i tu się wymieniać opiniami?. Mi np. sprawdza się wanilia Lorpio, Carp killer z serii Master mix Winnera, niekiedy Goo ale truskawka bo halibut bez szału ?. Jeśli gdzieś jest taki temat, to proszę o przeniesienie tego wątku do odpowiedniego ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pewnie gdzieś już coś jest podobnego:icon_arrow1:

Więc napiszę po raz kolejny. U mnie MCKARP - w dobrej cenie i skuteczny, robię mix ochotkę, banan i ananas. Dobry z MCKARP jest też czosnek, niestety na targach nie udało mi się kupić marcepanu na liny :P Mam różnych firm dipy i koncentraty, ale są strasznie drogie i dodaje je przeważnie punktowo do podajnika do metody, bo mi szkoda kasy. Natomiast powyższe używam w bardzo dużych ilościach i zawsze miałem bardzo dobre wyniki :icon_arrow1: Stąd nie widzę jakby powodu aby przepłacać.

A propos Bag'em Red Aggressor - jaki to dokładnie zapach? Śmierduch o smaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

A propos Bag'em Red Aggressor - jaki to dokładnie zapach? Śmierduch o smaku?

Właśnie miałem lekki dylemat z ukierunkowaniem zapachu. Wg mnie najbliżej mu do kryla, ale nie jest to typowy zapach. Ostatnio na rybach odwiedził mnie kumpel że swim ojcem i oni też uważali, że najbliżej mu do kryla. Jedno jest pewne, do tej pory nie spotkałem nic równie śmierdzącego. Do tego niewielka ilość dipu barwi pellety na intensywny czerwony kolor. Ojciec kolegi powiedział "do tego powinny pochodzić leszcze"  i się nie mylił, bo dwa razy stosowałem dip po jego wypowiedzi  i  za każdym razem leszczyki i  krąpie się meldowały na zestawach?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem rózne dipy , bostery , mgły mnie osobiście róznicy nie robiły ... Łowicie dłużej  niż ja pewnie było   tych nowośći cudów już nie raz ... Ale sam osobiście lubie kombinowac czemu nie  ...

 

Musi mi ojciec załatwić śmierdziela , który dziki odstrasza  sądze , ze ten agresor  chowa się :D . Pamiętam 1 kropla a jeb...  Tygodniami ... Jak padlina :D .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...