Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grendziu napisał:

A że jesteśmy także Fundacją to naszła mnie taka myśl, aby zrobić udogodnienia dla osób niepełnosprawnych o stopniu orzeczenia min. Umiarkowanego i pozwolić im łowić na łowisku za darmo, oczywiście regulamin w całości także obowiązuje poza płatnościami ... Taka osoba także musiałaby być pod opieką opiekuna. Z tym, że jak to piszę, to nie wiem czy, my w takim przypadku nie powinniśmy spełnić jakiś specjalnych udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Zostawiam to na razie pod publiczną debatę. Są chęci, można coś działać:icon_arrow1:

Pomysł dobry i zgodny z naszymi założeniami.

Ale trzeba wziąć pod uwagę to co Splot napisał: odpowiednie stanowisko.

Tyle, że przygotowanie specjalnego stanowiska wymaga zaplanowania dojazdu do niego, bezpiecznej i stabilnej platformy, miejsca postoju dla pojazdu.
Oczywiście, to wszystko jest do zrobienia, ale wymaga kolejnych nakładów finansowych i kolejnego poświęcenia czasu naszych forumowiczów.
Jest nas tylko kilka-kilkanaście osób i to rozproszonych po kraju. Spokojnie zaplanuje się co i jak, ale to w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51.706205,5.309323 to jest ten staw. Jak widać mały blisko centrum. Są dwa stanowiska z chodnikiem. Podest z małym rantem, aby wózek się nie stoczył. Jak w tygodniu będę nad innym większym stawem to wrzucę jakieś zdjęcie. Wszyscy ktorych widziałem polują na karpie.20170430_201009.jpeg.0a5fddcfc9f4e5e27e285dc49064a2a6.jpeg20170430_201051.jpeg.0d5762f40ae01ffed1c04c1ed2d74c62.jpeg20170430_201030.jpeg.c2b915f1a80e361b34d58c9a38b47cea.jpeg

 

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=165]mav3rick[/mention] teraz możesz na spokoju się wbijać na rybki.

Za duże gumy mam na takie wykałaczki

A na poważnie, to fajnie, że i coś zębatego pływa, niech rośnie i się rozmnaża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mav3rick napisał:


Za duże gumy mam na takie wykałaczki emoji14.png

A na poważnie, to fajnie, że i coś zębatego pływa, niech rośnie i się rozmnaża.

Ja szukałem okonia nie udało się . Chłopaki szczupaka i to na duże gumy i połapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, Kubik napisał:

Ja szukałem okonia nie udało się . Chłopaki szczupaka i to na duże gumy i połapali.

6sztuk wracaj:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...