Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
10 godzin temu, karaś napisał:

Witam. Znam dokładne położenie stawów w Nienawiszczu oraz słyszałem o rybach tam łowionych przez "miejscowych". Pamiętam jeszcze gdy ten staw który nazywasz "Głównym" nie był wykopany. Interesuje mnie to w czyje ręce trafiły te wody gdy przestali wydobywać torf. Z tego co wyczytałem to łowiłeś tam prawda? W zeszłym roku na wypadzie do lasu w pobliżu największego zbiornika widziałem kilkunastu facetów łowiących na spinning(wiem że tam jest/był szczupak). Tak szczerze to zastanawia mnie to jak masz zamiar upilnować te akweny przed ludźmi którzy w poście są nazwani kłusownikami. W tym najmniejszym stawku też kiedyś było sporo ryb przede wszystkim lina ,a teraz z tego co wiem to nie ma tam już życia w wodzie. 

Hej. Wody są własnością w rękach prywatnych, a od jakiegoś czasu zarządza wodą Fundacja "dla Ryb", czyli nasz cały projekt dlaRyb.pl. Wody jak dotąd nie były pilnowane, od jakiegoś czasu ktoś się tam pojawia nawet raz lub kilka razy dziennie. Wcześniej było przyzwolenie, że woda niby niczyja etc.

Szczupak jest, bo go widzieliśmy, sam dwa lata temu widziałem w listopadzie będąc przez chwilę kilku osób. Jaki mam pomysł, jest kilka, ale jeszcze więcej obaw, jak masz jakiś pomysły na walkę z kłusownikami, to proszę o priv, tutaj na ogólnym nie chcę za bardzo zdradzać, jak z nimi będziemy walczyć.

Właśnie ten las daje temu miejscu coś wyjątkowego, ale jest też schronem dla miejscowych niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak ktoś będzie chciał to nas zatruje i okradnie we własnym domu. Chodzi o ogólne zasady, bez telefonu i rezerwacji nie masz prawa tutaj przebywać. W inny przypadku będzie wzywana Policja. My tymczasem działamy we dwoje...

IMG_20170404_182853.jpg

IMG_20170404_182848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...