Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
36 minut temu, elvis napisał(a):

Wyznaczony obszar przez Darka to około 2.5 ha.
Propozycja Radosława to 5 ha.
Całe łowisko ma około 11 ha.

Daniel ale zauważ że cypel najbardziej łowny dla siedzących, niska skarpa to w kierunku wyspy, nie może być tak, że wszystkie miejsca będą po najlepszej stronie dla wywózek.

Decyzja jest nieodwołalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NPC napisał(a):

Można pogodzić jedno z drugim np. granica wywózek to koniec wyspy, dalej już nie wolno. Nie wiem ile to metrów ale powinno się dać tam dorzucić więc za bardzo nie byłoby to konfliktowe.

Oczywiście decyzja nie należy do mnie, to tylko moje przemyślenia na szybko. 

 

Ja łowię na 200 hektarowym łowisku i też jest zakaz wywózek, jakoś sobie radzę i nie narzekam.

 

Jeżeli wy chcecie odcinać taką ilość wody jak idzie strzałka to życzę powodzenia. Odcinać taki spory kawałek wody to nie mam pytań.

W miejsca wskazane przez Darka można rzucić feederem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miałem przyjemność spędzić ostatnie poniedziałkowe popołudnie nad tą wodą i mogę przyznać, że się działo. Ryby bardzo aktywne, zarówno na wędce jak i "ponad wodą", bardzo dużo spławów. Przez kilka godzin na brzegu wylądowało 12 karpi( do tego dużo spadów przez niewłaściwy haczyk) jak na fotce + dwa szczupaki, które zaatakowały zaczepione na zestawie płotki, niestety żadnego nie udało się wyjąć, chociaż było blisko. Z całą pewnością nie były to pistolety bo hamulec grał aż miło, znacznie intensywniej niż przy karpiach 4-6kg. Przez dłuższą chwilę łowiłem na jedną wędkę bo brania były praktycznie kilka sekund po wpadnięciu zestawu do wody. Jestem pozytywnie zaskoczony :) 

348357951_907778246967097_6392042347270252933_n.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Wczoraj kontrola, złamany przepis z wywózkami, dzisiaj kontrola, złamany przepis z wywózkami, nie ma argumentów abym zmienił zdanie za rok, nawet jeśli zostanę tam sam. Jeszcze chwila i będę totalnie nie lubianą tam osobą, bo będę wymagać szczegółowo regulamin.

Generalnie boje się o przyduchę, wodą po upałach ma 25stopni wg echosondy, jesteśmy pomiędzy burzami i oby ich nie było, pojedyncze płotki co jakiś czas były widoczne, że wypływają,  ilość ptaków łowiacych ryby większa niż zawsze - ale kogo to z wedkujących interesuję, jeśli zapis z ilością zanęt jest niemy....💩💩💩

 

PXL_20230618_102544762.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grendziu napisał(a):

Wczoraj kontrola, złamany przepis z wywózkami, dzisiaj kontrola, złamany przepis z wywózkami, nie ma argumentów abym zmienił zdanie za rok, nawet jeśli zostanę tam sam. Jeszcze chwila i będę totalnie nie lubianą tam osobą, bo będę wymagać szczegółowo regulamin.

Generalnie boje się o przyduchę, wodą po upałach ma 25stopni wg echosondy, jesteśmy pomiędzy burzami i oby ich nie było, pojedyncze płotki co jakiś czas były widoczne, że wypływają,  ilość ptaków łowiacych ryby większa niż zawsze - ale kogo to z wedkujących interesuję, jeśli zapis z ilością zanęt jest niemy....💩💩💩

 

PXL_20230618_102544762.jpg

ja bym nie wytrzymał z d...................mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Informujemy, że niedziela 2 lipca łowisko będzie zamknięte do godziny 14tej. Od rana będą organizowane zawody. za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd Fundacji dla Ryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...