Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zauważyłem, że posiadając 3m pickerki i 3,6m feedery nie mam nic pośredniego. Tu moja prośba o podpowiedź, szukam coś w dwuskładzie, smukłego i koniecznie 3,3m. Co byście polecili, ja najbliżej jestem Daiwy Yank n bank po ten kij zapomniałem dodać potrzebuję tylko do methody i podajników max 30g, proszę o jakieś podpowiedzi koledzy i koleżanki ;):icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Grzesiu kombinujesz. Ja bym jeszcze dorzucił Robinsona DIPLOMAT, SONIC te co ma Staś no i Coś oczywiście z Browning np . METHODMANIA lub Carp coś tam z serii Commercial King. Wszystko w weesji 3.30 i chyba w dwuskładach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2017 o 19:23, stas1 napisał:

Methodmanie są dwu i trzy składowe,określ budżet łatwiej będzie coś doradzić

Kasa się nie liczy, to tylko papier, no ale chyba szkoda by mi było wydać +500PLN, jednak mogę na upartego lekko przekroczyć tysiaka jeżeli byłby to cud techniki ;).

 

Edit: dobre by było, żeby pasował do tego kręcioła

 https://sklepdrapieznik.pl/sklep/shimano/20888-baitrunner-x-aero-2500-fa.html

wiem, że to niefachowo wędkę do kołowrotka dobierać, ale ten mi by odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli -500 to polecę z tych co stosuje i mogę coś powiedzieć,delikatniejsze Browning ultrlight braid, sonik s4 11ft,mocniejszy browning Commercial king carp

z wysokiej półki to wybór jest jeden jak dla mnie Browning sphera 330 ,magiczny kij do klasyka i metody,Matrix legend slim nr2( tego nie mam ale łowiłem nim)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stas1 napisał:

Jeżeli -500 to polecę z tych co stosuje i mogę coś powiedzieć,delikatniejsze Browning ultrlight braid,sonik s4 11ft,mocniejszy browning Commercial king carp

z wysokiej półki to wybor jest jeden jak dla mnie Browning sphera 360 ,magiczny kij do klasyka i metody,Matrix legend slim nr2

To wszystko 11 w dwuskładach ?

A do w/w kręcioła, który by najbardziej pasował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwu składy,ja stosuje kołowrotki w wielkości 3000,ale lepiej może 4000 choć 3000 mi wystarczają 0,24 wchodzi 150 metrów i podkład trzeba dać.

Mam daiwy ninja i revros to bliźniacze konstrukcje, mogę polecić robi zauber niezniszczalne maszynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...