Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał(a):

Wcześniej dałeś ciała z Yank n Bank Pierwszej serii. 

Za nim nie tęsknię, bardziej także za Daiwa  Commercial Feeder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał(a):

Za nim nie tęsknię, bardziej także za Daiwa  Commercial Feeder.

Tego u ciebie nie widziałem. Musiał krótko być. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ArekH napisał(a):

Mam wrażenie że drugi wypust tego kija to już nie było to samo co pierwsza seria. 

Drugi wypust to już dużo mocniejsza wędka. Taki turbo picer na którego nawet jesiotry targają na komercjach. Ja używam go do łowienia linów na methodę w zarośniętych miejscach. Ma taki zapas mocy, że spokojnie przytrzyma nawet duże okazy przed wejsciem w zarośla. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał(a):

Za nim nie tęsknię, bardziej także za Daiwa  Commercial Feeder.

commercial powiadasz. a dało się na niego łowić i wyciągać ryby dajmy na to na Margoninie czy tylko w stawach komercyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Fantomas napisał(a):

Eee.... Coś wam podpowiem.

Są też inne kije o takim ugięciu 😁

a przy cw 30g byle pół kg sztuka go tak wygnie.

Czyli tak jak myślałem, nic specjalnego sobą nie prezentuje 🐷

Cieszę się, ze znów pomogłem.

💩💩💩

Niestety muszę Was częściowo pogodzić:

 

Tak wygnie taki kij byle większa rybka, niektórych to bawi łowienie witkami średnich i większych ryb.

 

Do tego w PL do niedawna nie były popularne miękkie kije feederowo - pickerowe o akcji miękkiej i bardzo miękkiej.

Stety niestety spinning stał na wyższym poziomie rozwoju i nadal tak jest. Chyba się jeszcze nie pozmieniało na tyle by było to normalne słyszeć o wędce zrobionej na zamówienie a co dopiero z boronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, christhof70 napisał(a):

commercial powiadasz. a dało się na niego łowić i wyciągać ryby dajmy na to na Margoninie czy tylko w stawach komercyjnych?

Jak najbardziej, to był mój ulubiony kijek do klasyka na jeziorze Czarnym, a i na metodę fajne się łowiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adolf napisał(a):

Jak najbardziej, to był mój ulubiony kijek do klasyka na jeziorze Czarnym, a i na metodę fajne się łowiło.

dziwny kij. na komercyjne karpie, a ten łapał leszcze😁😝🤘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego u ciebie nie widziałem. Musiał krótko być. 
Darek długo miał tą Daiwe. Zdaje się że kupił ją tego samego dnia na targach co Janka Banka, no chyba że to było rok wcześniej.
Osobiście nadzorowałem zakup.
Może kojarzysz jak chodziliśmy co kilka godzin na stanowisko Daiwy przez trzy dni. Wszyscy nas już tam znali. Podobnie jak u Ringersa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał(a):

Może kojarzysz jak chodziliśmy co kilka godzin na stanowisko Daiwy przez trzy dni. Wszyscy nas już tam znali. Podobnie jak u Ringersa emoji23.png

To prawda, ale ten Commercial mi jakoś umknął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, elvis napisał(a):

Jeśli chodzi o walory rzutowe tego kija to@Grzes77 może powiedzieć ile rzuca 2.7 wędką. Nie uwierzyłbym gdybym nie widział osobiście.
Sam się o tym też przekonałem.
Ja swojej wędki nie sprzedaje. emoji476.pngemoji226.png

Święte słowa. Picker 2,7m a tak się ładuje przy mniejszych podajnikach 15g Drennana, że osiągam nim na klipsie za każdym razem 60m, a rzuty 66m też na nim wrażenia nie robią, jednak tylko z tym podajnikiem. Daniel nie dziwię się, też go bym nie sprzedał, to ponadczasowy kij, blank cieniutki, że jeszcze wiele wody upłynie, by takie kije pokazały się na rynku, w sumie, to wątpię. Z drugiej strony, to te firmy wędkarskie mogłyby nie raz robić jakieś sondaże wśród klientów, to by się z produkcji tych kijków nie wycofały, a nawet mogły zwiększyć nakład i zyski. 

No i tak patrząc na tego kija za kwotę 300-400pln (dokładnie nie pamiętam ile dałem) to pokażcie mi podobną wędkę robioną na zamówienie, oczywiście o takich parametrach i za takie  a nawet większe "piniędze" koledzy 😁😉🤭🍻🍻🍺

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...