Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Browning sphera ma 4 szczytówki w komplecie i to szklane ?

Teraz to sobie namieszałem dopiero pod kopułą. W końcu wyjdzie jak zwykle, kupię co innego niż na starcie planowałem. 

Dobra a te ynb Daiwy ? Pamiętam Staś chwaliłeś kiedyś właśnie wersję 3,3m. Jak te kijki się sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chwaliłem bo to dobre mocne kije, ale poznając metodę powoli każdy dochodzi do swoich oczekiwań, po przemieleni wielu kijaszków bo mam taka możliwość wybrałem to co mam, napisałem o tych które mam, daiwy mają koledzy z teamu i radzą sobie świetnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daiwe YnB ma Grendziu i jest z niej mega zadowolony. A jeśli już o Daiwie mowa to mogę Ci polecić świetny kij z serii Team Daiwa Commercial Feeder. To drugi kij który ma Darek i właśnie go katuje na naszej wodzie. Jeśli bym miał wybierać coś z tych wędek i kasa by nie była problemem to albo Sphere Browninga lub Team Daiwa Commercial Feeder. Co do młynków to ja mam już 4 Daiwy Ninja i jestem zadowolony. Z tym że Staś ma chyba te z serii 3012 czyli z płytszą szpulą. Te które ja kupowałem w Decathlon to są zwykłe 3000 i 4000 z głęboką.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Browning sphera ma 4 szczytówki w komplecie i to szklane ?

Teraz to sobie namieszałem dopiero pod kopułą. W końcu wyjdzie jak zwykle, kupię co innego niż na starcie planowałem. 

Dobra a te ynb Daiwy ? Pamiętam Staś chwaliłeś kiedyś właśnie wersję 3,3m. Jak te kijki się sprawują?

Mam, używam, rewelacja w tej cenie. Dość sztywny przy rzucie, czyli pod metodę, bardzo czuły i przy większych rybkach bardzo fajnie pracuje. Polecam. Ostatnio namówiłem na ten kij @Jacob,mam nadzieję, że będzie zadowolony.:icon_arrow1:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staś gdyby sobie kupić Sphere Browninga 3m i  3,3m to szczytówki będą pasować z jednego do drugiego?  

Team Daiwa Commercial Feeder na plus tak jak YnB mają pokrowce.

Gdybym zrobił wyprzedaż "zbędnych" (nieużywanych) sprzętów, to śmiało bym pewnie kupił dwa komplety Sphere Browninga. Może tak zrobię, uprzątnę, sprzedam co mi leżakuje i prawdopodobnie nigdy nie będzie używane. Teraz to sobie "łeb" nabiłem "problemem" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Daiwa Commercial to poezja:icon_arrow1: Tylko mnie nie słuchaj, bo ja mam jakieś skrzywienie co do Daiwa;)

Ciekaw jestem również, czy w tych kijach Daiwy jak również w YnB szczytówki z wędek o różnych długościach pasują do siebie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Grzes77 napisał:

Ciekaw jestem również, czy w tych kijach Daiwy jak również w YnB szczytówki z wędek o różnych długościach pasują do siebie ?

 

Jak mi jeden "zawodnik" odda kij, czyli Daiwa Commercial to sprawdzę to dla Ciebie:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał:

Jak mi jeden "zawodnik" odda kij, czyli Daiwa Commercial to sprawdzę to dla Ciebie:icon_arrow1:

Zapomnij. Nie wiem dlaczego mówisz ze masz te kije tak naprawde ja je mam i nie oddam:P. A tak naprawde fajny sprzęt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...