Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, stas1 napisał:

A po co

Bo znowu coś mi wpadnie do głowy ;).

Dziś sprzątałem swoje zaplecze wędkarskie i wystawię na sprzedaż kilka rzeczy, których nie używam. Jest tego trochę ;). Ja takie wyprzedaże swojego sprzętu dla rodziny i znajomych robię co kilka sezonów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
6 minut temu, Grzes77 napisał:

Tak pod kątem parametrów to ten kij 

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/garbolino/21766-garbolino-altima-picker-330-10-35g.html

wpadł mi jeszcze w oko, koledzy a co o tym byście powiedzieli?

Kup wszystkie wymienione w wątku.:icon_arrow1:Będziemy testować na zlocie:P żarcik jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, znam się na żartach i sam "jajcarz" jestem ;).

Po co mam kupić wszystkie, jak Wy macie, wezmę coś najtańszego i w razie gdy mi się nie spodoba, to się zamienimy na  Team Daiwa C.F., lub Sphere :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o w/w Garbolino, delikatne szczytówki dla mnie pasują, no ale opis producenta, to opis praducenta ;).

Prośba ponowna do Grendzia o zwymiarowanie Team Daiwa CF  ;).

Wybaczcie tyle zamieszania z kupnem kija ale chcę kupić coś konkretnego na lata :39icon::champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Grzes77 napisał:

 

Wybaczcie tyle zamieszania z kupnem kija ale chcę kupić coś konkretnego na lata :39icon::champagne-2010:.

Czy to żart? Przecież wiadomo, że w wędkarstwie ciągle trzeba coś zmieniać :P

Nie wypowiem się o Garbolino, bo nie macałem, ale przez chwilę miałem chęć go kupić.
Na 100% podam wymiar tych szczytówek dziś :P No chyba, że zapomnę, oby nie :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 20:54, Grzes77 napisał:

Bo znowu coś mi wpadnie do głowy ;).

Dziś sprzątałem swoje zaplecze wędkarskie i wystawię na sprzedaż kilka rzeczy, których nie używam. Jest tego trochę ;). Ja takie wyprzedaże swojego sprzętu dla rodziny i znajomych robię co kilka sezonów.

Czemu nic nie rzucisz w "Giełda" ? Może i koledzy by się skusili. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś jasnowidz, czy co ? :champagne-2010:

Lada  dzień będzie mega wyprzedaż nowych (nieużywanych) wędek oraz tych, które używałem sporadycznie. 

Jako larytas wystawię nieużywanego bata Tubertini cena sklepowa 750 - 800 PLN ja chcę 520 pokrywając przesyłkę. 

Będą fajne dwie Daiwy 1,75 lb kilkuletnie, cienkie, super do alarmów, sprzedam bo nie łowię już w ten sposób. Płaciłem za nie 400/szt wystawię za 220/szt.

Będzie tego sporo, po niedzieli dopiero to wrzucę, bo na to muszę mieć sporo czasu i wyjmę laptopa z szafy, bo na telefonie nie dam rady.

Dziś wędki na wyprzedaż odłożyłem na bok, jest to 11szt i kilka kołowrotków, cierpliwości ;).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Grzes77 napisał:

Ty to jesteś jasnowidz, czy co ? :champagne-2010:

Lada  dzień będzie mega wyprzedaż nowych (nieużywanych) wędek oraz tych, które używałem sporadycznie. 

Jako larytas wystawię nieużywanego bata Tubertini cena sklepowa 750 - 800 PLN ja chcę 520 pokrywając przesyłkę. 

Będą fajne dwie Daiwy 1,75 lb kilkuletnie, cienkie, super do alarmów, sprzedam bo nie łowię już w ten sposób. Płaciłem za nie 400/szt wystawię za 220/szt.

Będzie tego sporo, po niedzieli dopiero to wrzucę, bo na to muszę mieć sporo czasu i wyjmę laptopa z szafy, bo na telefonie nie dam rady.

Dziś wędki na wyprzedaż odłożyłem na bok, jest to 11szt i kilka kołowrotków, cierpliwości ;).

Aby ożywić nasze forum, to mam pomysł, każdy osobny temat (wątek) z fajną fotką wejdzie na fanpage, bo tam ludzików mamy sporo :P

Zachęci to sprzedającego do wpisania fajnego wątku, oraz ludzi z "fejsbuka' aby nas odwiedzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...