Skocz do zawartości

Matrix legend slim 3.30


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Tak doświadczony wędkarz, powinien szybciej ogarnąć staw od Jeziora. :P:D

nie łowiłem na stawach poza Ługami nigdy, teraz doszedł Nienawiszcz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

nie łowiłem na stawach poza Ługami nigdy, teraz doszedł Nienawiszcz :P

Wybaczam. Ale zapamiętam! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, ArekH napisał:

Wybaczam. Ale zapamiętam! :P

A przepraszam, debiutowałem w tamtym roku na Carp Shop Lakes także, w sumie to też stawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzes77 napisał:

Staś jak byś mógł jeszcze szczytówkę zwymiarować. Dwie szczytówki wystarczą, teraz "zabiłeś mi ćwieka".

Na moje stare oczy to 3mm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

A do mnie coraz częściej dochodzi, że na komercję wystarczą kije do 3m no może 3,3m. Szybciej, przyjemniej i finezyjnie:D @Kubik oddawaj windcasta.:icon_arrow1:

Wierz mi, nie wystarczą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, stas1 napisał:

Wierz mi, nie wystarczą

Do mojego łowienia tak. Swoje ulubione wielkoludy wędki już mam. Jeśli wystąpię na zawodach Feeder Cup "dla Ryb" to na totalnym luzie. Bez emocji i spinki. Nadal wolę dzicz, samotność, wedkarstwo po mojemu, ewentualnie z grupą dobrych znajomych, ale wtedy to jest wedkarstwo towarzyskie i wędki idą na bok:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego łowienia tak. Swoje ulubione wielkoludy wędki już mam. Jeśli wystąpię na zawodach Feeder Cup "dla Ryb" to na totalnym luzie. Bez emocji i spinki. Nadal wolę dzicz, samotność, wedkarstwo po mojemu, ewentualnie z grupą dobrych znajomych, ale wtedy to jest wedkarstwo towarzyskie i wędki idą na bok:icon_arrow1:

Masz rację, do Twojego wędkowania wystarczą, ale Staś podobnie zresztą jak i ja jest na innym poziomie. To jest wędkarstwo sportowe. Tu nie można się ograniczyć tylko do dwóch czy trzech wędek. Są łowiska gdzie odległości 60-70 m to minimum by coś złowić. A by łowić regularnie potrzeba odpowiedniego sprzętu. Sam uprawiałeś sport zawodowo to wiesz o czym piszę. To jest inny rodzaj przyjemności.
Dzisiaj po raz kolejny musiałem zrezygnować z udziału w zawodach o mistrzostwo koła z powodów rodzinnych i następne zawody również stoją pod znakiem zapytania, choć w zasadzie to pewne, że nie pojadę, a najgorsze w tym jest to że to moje jedyne okazje by pojechać na ryby.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja nie neguję podejscia @stas1 @Kubik czy @elvis więcej, zawsze Wam kibicuję. Jednak wedkarstwo kojarzy mi się z wypoczynkiem i hobby, nie ze sportem i tyle. Ważne aby szanować się wzajemnie.

Sport uwielbiałem do czasu kontuzji, swoje przeszedłem i mimo ogromnego  ryzyka w moim przypadku, czasami bawi3 się jeszcze:icon_arrow1:jednak czasu nikt nie oszukasz niestety...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...