Skocz do zawartości

Wymarzony staw.


opik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Abramis napisał:

Cześć Tomku ! Qpe lat? Jak z aktualnym poziomem wody w stawie?? Wiele osób mi narzeka na niski poziom wody w stawie a jak jest u Was przed zimą ?? 

Siemaneczko. Miło Cię widzieć:grin-min:. U mnie z wodą całe lato było ok, staw był praktycznie pełny, teraz też nie jest źle, chociaż ostatnimi czasy za wiele nie padało. Pochwal się co tam na Twoim dołku ciekawego słychać, bo ciekaw jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Semi napisał:

 Pochwal się co tam na Twoim dołku ciekawego słychać, bo ciekaw jestem.

Tomku zapraszam na YouTube?

?KrzysztoFisherman , w zasadzie to od Was się zaczęło, że wstawiłem 1,2 filmy itd. aż powoli staje się youtuberem (albo już nim jestem)? Rybki rosną i z roku na rok jest coraz lepiej, teraz pogłębianie stawu (następny film) A za rok wpadłem na pomysł że wykopię drugi staw (do 1000m2) i zarybię pospolitymi, linami, płocią i za jakiś czas szczupakiem. Na pewno będzie co oglądać i będzie ciekawie. W duże opisy stawu na forum już się nie bawię po tym jak straciłem swoje wypociny na innym forum (na rybki.net) Widzę że Kotwic tu rządzi więc nie będę już mieszał, a osoby które chcą porad innego ichtiologa zapraszam do mnie?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Abramis napisał:

Widzę że Kotwic tu rządzi więc nie będę już mieszał, a osoby które chcą porad innego ichtiologa zapraszam do mnie?

No właśnie rozmów i porad ichtiologicznych jest o wiele za mało, po to powstało to forum, aby pobierać nauki i edukować się od osób wykwalifikowanych. Z chęcią do dyskusji zapraszam w poszczególnych wątkach ?????

Jest m.in. współtwórcą tego projektu, ale potrafi przepaść nawet na pół roku.

Z chęcią jeśli pozwolisz, będę Cię przywoływał w różnych wątkach. My tutaj czasami się różnimy, ale generalnie wydaję mi się, że jest jakiś poziom i nie liczy się zdanie tylko jakiegoś tam"Guru" tylko wszystkich ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Abramis napisał:

Tomku zapraszam na YouTube?

 

W wolnej chwili popatrzę, masz tego widzę trochę:1300_clap_tone1:. Teraz mam urwanie głowy w robocie do tego jeszcze budowę zacząłem na wsi nad Bugiem, także nawet wieczorami jakoś nie ma czasu posiedzieć w sieci jak kiedyś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się tego nazbierało, od czasu gdy staw powstał?... ?Pospoliciaki 30cm+ są już standardem, sandacze regularnie się wycierają, pomijając inne ryby?... Oby tylko nic nie porządanego się nie wydarzyło?

Edytowane przez Abramis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...