Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozłożone, zanęcone, jedziemy z tematem ;-).

Ostatni dzień urlopu, prawa wędka 4 pinki, lewa 1 kuku na pushstopie ;-).

Dziś testuję większość przynęt na lewej, prawą non stop robactwo na początek tradycyjnie, a potem modyfikacje czyli robactwo martwe, podbite pianką lub na gumce, takie są plany ;-).

Wędki wczoraj na podwórku odmierzyłem równo na 35m każda, na tej odległości najlepiej mi się łowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar faktycznie fajny i wygodny, tym bardziej, że gratisowy  ;-).

Przynęta ze zdjęcia króluje, bije pozostałe na "łeb". Od ostatniego wpisu złowiłem jakieś krąpie i jednego jazia 39cm, trochę ucichło na szczytówkach ;-).

Jeszcze 2 h i zwijam klamoty ;-).

 

20170522_082101.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar faktycznie fajny i wygodny, tym bardziej, że gratisowy  ;-).
Przynęta ze zdjęcia króluje, bije pozostałe na "łeb". Od ostatniego wpisu złowiłem jakieś krąpie i jednego jazia 39cm, trochę ucichło na szczytówkach ;-).
Jeszcze 2 h i zwijam klamoty ;-).
 
20170522_082101.thumb.jpg.bbc71e946ae5e7c16ed0e7bb1cb76abd.jpg

A to ciekawe. U mnie ta przynęta słabo się spisywała, być może dlatego, że jej często nie używałem. No i ja mam wersję wolno tonącą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elvis napisał:


A to ciekawe. U mnie ta przynęta słabo się spisywała, być może dlatego, że jej często nie używałem. No i ja mam wersję wolno tonącą.

Ja mam na nią sporo brań na PZW ale w większości krąpie na żółty kolor. Na czerwony miałem jedne z pierwszych ryb i do tego m.in. życiówka w jaziu. Te spryciarze biorą na czerwony lub brązowy kolor lub 4 pinki :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam zbiornik, ta sama metoda co ostatnio. Godzinę mi zajęło rozłożenie stanowiska i zanęcenie  (tak to jest, jak 3/4 wiadra 3l ziaren i pelletów rzuca się małym Spombem). Wędki zarzucie, czekam na rezultat :icon_arrow1:;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...