Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Semi napisał:

@Grzes77 ta kotwiczka to z ptasiego gówna chyba jest zrobiona.:D

Blaszka Jaxon (9,90 zeta),  więc kotwiczka powinna być lepszej klasy, trza ją wymienić, po za tym praca blaszki jest elegancka i można ją w miarę daleko rzucić :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że coś grubszego w nią nie przywaliło, bo szkoda by było stracić piękną rybę przez marną kotwiczkę. Ja sprawdzam na kawałku drewna wszystkie nowo zakupione kotwiczki, powyginam je co nieco i powiem szczerze że mi się nawet w meppsie trafiła kiedyś jedna felerna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Tutaj przy rzucie nie tyle kij, co plecionka pomogła emoji6.png taką nitką to zawsze ładnie rzuci, ale nie umniejsza kijowi emoji106.png

 

Jakiej firmy plecionkę używasz?

Dziś pierwszy raz miałem założoną tą ze zdjęcia, czyli Kamatsu Techron, po jednym dniu się nie skręca, co przy Mikado Nihonto się zdarzało. Trzy razy zdarzyły mi się mini brody, ale łatwe w usunięciu poprzez mocne pociągnięcie za linkę.

20181012_160928.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewiąta minęła = zaczynam :icon_arrow1:, zaprowadziłem syna do przedszkola, moje szczęście w nieszczęściu pojechało zamówić towar do naszego sklepu, a ja mam 2 godziny więc średni spin z bocznym trokiem w łapę i zaraz zaczynam biczować wodę na zaporówce:icon_arrow1::39icon:

Na focie moje ulubione miejscówki z drugiego brzegu :champagne-2010::P 

20181017_090555.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwy pewnie.

Grześ jadę jutro rano za leszczem, na Wisłę koło Wysokiego Koła.

Chętny? Możesz wziąć spining tam jest także kawałek opaski i ciekawych dołków do obłowienia. Niestety raczej na ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelL napisał:

Nerwy pewnie.

Grześ jadę jutro rano za leszczem, na Wisłę koło Wysokiego Koła.

Chętny? Możesz wziąć spining tam jest także kawałek opaski i ciekawych dołków do obłowienia. Niestety raczej na ciężko.

Chętnie, tylko nie jutro, bo pracuję od 7:30 do 15:30, w piątek planuję do południa :icon_arrow1:,  bo na 14:00 do pracy.

Podsumka przy kawie w moim ulubionym kubku :champagne-2010:, łowiłem tylko 2 h, bo obiecałem mojej mamie, że w południe skoczymy wyczyścić grób rodziców mojego taty.

Dziś zblankowałem, miałem mało czasu, jednak jakieś nauki wyciągnąłem. Woda wyjątkowo czysta, przejrzystość na ok 1m, zero wędkarzy, zero spławów ryb na powierzchni. Dziś byłem 3 raz na spina i 1 bez kontaktu z rybą. Po kilkudziesięciu rzutach bocznym trokiem zerwał mi się trok z obrotówką, przewiązałem zestaw i to samo po kilkudziesięciu rzutach, wtedy sobie przypomniałem, że tak miałem na feederze, przez co zacząłem stosować fluorocarbon (skleroza), następnie założyłem czerwoną czeburaszkę i odkryłem dwie gumy, które dostałem w gratisie przy jakimś zamówieniu z allegro (po 6szt każdej). Ta większa czarna przypomina w wodzie pijawkę, ta żółta przez porozcinany ogonek pracuje mega fajnie. Kolejne odkrycie dzisiejszego dnia to, że na bocznym troku elegancko łowi się z obrotówkami, można je śmiało daleko posyłać i nic się nie plącze, trzeba tylko zastosować z metr żyłki lub fluorocarbonu, których dziś nie miałem. Mimo blanku spędziłem przyjemnie 2 godziny nad wodą :icon_arrow1::champagne-2010:

20181017_112526.jpg

20181017_092834.jpg

20181017_102826.jpg

20181017_104230.jpg

20181017_104425.jpg

20181017_093927.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...