Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można tak robić. Jak live to live, a nie jakieś krótkie podsumowanie.

Ciekawy byłem jak Ci pójdzie, spać po nocce nie mogłem, a Ty klepiesz takie cuś ... .

Nieładnie.

Jutro jadę do Janowic, to specjalnie założę autorski wątek, żeby Ci pokazać jak się "live" opisuje wyprawę... o ile net będzie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PawelL napisał:

Nie można tak robić. Jak live to live, a nie jakieś krótkie podsumowanie.

Ciekawy byłem jak Ci pójdzie, spać po nocce nie mogłem, a Ty klepiesz takie cuś ... .

Nieładnie.

Jutro jadę do Janowic, to specjalnie założę autorski wątek, żeby Ci pokazać jak się "live" opisuje wyprawę... o ile net będzie.

 

Sorki Paweł, ale ja mam telefon w Play i przeważnie mi tam net odcinało, @cygan786 może poświadczyć :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzes77 napisał:

ale ja mam telefon w Play i przeważnie mi tam net odcinało

@Grzes77 byłem w Play. Ta sieć miesza operatorami, często nawet traciłem połączenia. Zmieniłem to bardzo prosto. W ustawieniach, w wyborze sieci, wyjdź z automatycznej i zaloguj się w jednej. Na moim terenie najlepszy był Plus. Poprawiłem sobie zakres połączeń. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

@Grzes77 byłem w Play. Ta sieć miesza operatorami, często nawet traciłem połączenia. Zmieniłem to bardzo prosto. W ustawieniach, w wyborze sieci, wyjdź z automatycznej i zaloguj się w jednej. Na moim terenie najlepszy był Plus. Poprawiłem sobie zakres połączeń. 

Człowiek całe życie się uczy, dzięki tak uczynię, może pomoże :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie takie okazy i to sporadycznie. Na dystansie próbuję różnych przynęt i nic, może na MM coś dłubnie. Wieje cholernie, walczymy dalej, Mirkowi na robaki biorą non stop koluchy, ja narazie odpuszczam robactwo :champagne-2010:

TimePhoto_20190530_055318.jpg

TimePhoto_20190530_053020.jpg

TimePhoto_20190530_042751.jpg

TimePhoto_20190530_042733.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowienie zakończyłem o 11:00. Wędkowałem równo 5h, wynik to kilka drobnych (max 30cm) leszków i kilka koluchów. Mirek złowił kilkanaście koluchów, kilka leszczyków i dwa mikro liny, no ale on od początku łowił na robaki, ja pierwsze 3h "straciłem" łowiąc na dumble, pellety, itp. Dzień słaby, zużyłem zanęty za jakieś 30 zeta i cały czas chodzi mi po głowie, że lepiej i taniej polowilbym na Czarnej Kolonii. Po niedzieli ruszę ponownie na tą komercję :champagne-2010:

TimePhoto_20190530_074832.jpg

TimePhoto_20190530_074225.jpg

TimePhoto_20190530_042744.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Grzechu. Powiedz ile masz wody pod nogami że na bata łowisz? Na naszej zaporówce jest długie wypłycenie i dopiero później spad.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...