Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pół godziny bez ryby. Miejsce na plaży, nie wiem czy wypracuję mejscówkę, grunt 50cm, lepszego miejsca kurła nie mogłem trafić, przeszedłem zestawem na czysty opad na bacie 6m i strzelam robakami, może wypracuję miejsce, inni łowią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina bez ryby, chyba będzie najgorsze miejsce do tej pory, porażka. Straciłem ochotę na wędkowanie, mam nadzieję, że chociaż jedną rybę złowię. Żałuję, że nie wziąłem odległościówki, mam tylko baty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok czekałem by zająć 14 miejsce , porażka ale  tak to bywa, znów trza rok czekać na kolejną taką imprezę. Szkoda, że w tym roku nie poszło, nigdy tak haniebnego  miejsca nie zająłem, no ale nic się nie działało, złowiłem tylko 2 wzdręgi,  startowało tylko 16 osób, jak nigdy, zawsze było powyżej 20 osób. Nie spodziewałem się, że nad tym zbiornikiem mogę złowić tylko 2 ryby  :champagne-2010:

Edycja: trochę to chore i średnio sprawiedliwie, że trenujesz i sprawdzasz różne warianty, by finalnie trafić na miejsce,  gdzie nikt prywatnie nie łowi. Na plaży siedzieliśmy we 4, ja i Marek mieliśmy po 2 wzdręgi, Piotrek jednego okonka, a Mariusz miał 3 wzdręgi, ot taki "sektor" mi się trafił, nic tylko łowić :beer-chugger:

Edytowane przez Grzes77
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się odprężam z batem i pickerem na starorzeczu. Do pracy na 13, więc posiedzę ze 3h do 10. Woda niższa minimum 0,5m niż normalnie. Zanęcone, czekam na grube płotki, może linek by się trafił, jak coś podejdzie, to dam znać :champagne-2010:

20190924_065019.jpg

20190924_065031.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka płotek mam na koncie, w tym jedna 20cm, poczekam może jeszcze jakąś dołowię, to wrzucę na raz do zgłoszenia. Ryby biorą bardzo delikatnie, czuć już tą jesień. Na pickerku 3 puste brania, teraz weszły mi takie koluch, więc płotki pewnie odpłynęły,  mam nadzieję, że jeszcze jakąś złowię. 

20190924_080346.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 godzinach łowienie zakończyłem, bo mnie trochę "przepiździło". Złowiłem kilkanaście takich plotek jak te na zdjęciach, tylko jedna osiągnęła 20cm, do tego dwa koluchy, to wszystko na 6m bata. Na pickerka stawianego tóż przy spławiku miałem kilka brań na robaki, ale nie do zacięcia, jestem przekonany, że 3 białe na tym zestawie podskubywały płotki. 

Ponieważ na zawodach siedziałem, gdzie siedziałem i nic nie łowiłem, a miałem "mocnych" sąsiadów, to trochę łyknąłem (trochę za dużo). Dziś się okazało, że nie mam oryginalnego pokrowca od bata, korka zabezpieczajacego bat i korka owalnego od tuby, w której trzymam baty. Wstyd się przyznać, ale te ostatnie zawody to była porażka po całej linii, dobrze, że wędek nie uszkodziłem, bat cały trzeszczy od piachu i wymaga czyszczenia :(.

Ponieważ siedzenie ze spławikiem nad wodą już do przyjemnych nie należy przejdę w najbliższym czasie na spining, jak będzie słonecznie, to jeszcze może uda mi się z feederami gdzieś wyskoczyć, no ale raczej od tej pory będę łowić tylko na spining :champagne-2010:

A i podobają mi się te płotki, bo były czyściutkie i zdrowe, w ubiegłym roku i kilka lat do tyłu trafiały się najczęściej z czarnymi plamami, teraz aż przyjemnie je łowić :39icon::D

20190924_081442.jpg

20190924_065034.jpg

20190924_065038.jpg

20190924_092259.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po dwóch miesiącach przerwy od pizetwu dziś cały dzień (do 15:30 planuję) nad zaporówką. Dzisiejszy dzień planowałem od dłuższego czasu, chciałem go spędzić nad wodą w zacnym towarzystwie, no i Mirek mi towarzystwa dotrzymuje, już złowił malutkiego szczupaka z gruntu. Wczorajszy dyżur przedłużył mi się do 1:00, więc dzisiejsze wędkowanie zacząłem dopiero o 9:30. Dziś dwa klasyki, z czego Sphera poezja, zajebisty kijek, zobaczymy czy będzie miał okazję potrenowac ryby. Po 30 minutach jestem na zero, dziś chcę nie zblankować, będzie ciężko, bo nie mam ochotki hakówki. Jak by co Wasze zdrowie, mam kierowcę, no ale nic po za tym chłonąć nie zamierzam :champagne-2010:.  Dam znać później jak to dziś się potoczyło :champagne-2010:

20191126_093103.jpg

20191126_093111.jpg

20191126_093311(0).jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...