Skocz do zawartości

Rozterka


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, stas1 napisał:

Czasami myślę że to gadżeciarstwo to efekt sks

To chyba nie tak Stasiek. To Gadzeciarstwo, to przede wszystkim efekt mediów ogólnodostępnych. Zubożenia naszych wód i coraz bardziej rozwiniętej, tak zwanej cywilizacji. Sam pomyśl stary. Znamy się medialnie od chyba kilku lat, z 3 forów? Jak sięgnę pamięcią do WMH, to zaczynam kojarzyć fakty, gdzie co i jak i za co, no i za ile, zaczęło mi zajmować miejsce w piwnicy. Czy łowię efektywniej? Niekoniecznie! CZy łowię wygodniej? Tak. Czy z tego mam większą frajdę? Nie potrafię na to odpowiedzieć. Jak dla mnie, zastępuję sobie czasem brak efektów nowym gadżetem. Ale czy on zastąpi mi wiedzę? Może powinienem przysiąść i przemyśleć sprawę w odwrotnym kierunku niż ten, że potrzebuję więcej bo ryb mniej i są mądrzejsze? Może, przysiąść nad brzegiem i poobserwować ryby w nowych warunkach, tak jak drzewiej zrobił to Mistrz Wyganowski na tamte czasy? Może teraz Leszcz trze się inaczej? Może dzięki presji wędkarskiej, zmienia przyzwyczajenia i warunki? Wiem Stasiu że nie do końca o to tobie chodziło. Ale popisałem sobie. Tak od! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podział autor tego tematu?
Czy ma ktoś z kolegów jakiś kontakt do Stasia bo mam temat do niego. 

Też się zastanawiałem czy wszystko ze@stas1 w porządku. Na Fb cisza od około dwóch tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staś, nie ma co się przejmować, czy sprzęt się liczy, czy łowisko, albo na ile ważne jest zajęcie dobrego miejsca w rywalizacji.

Trzeba łowić tak jak się lubi, łowić i czerpać przyjemność z łowienia.

Czasem minimalizm jest użyteczny, czasem zapas sprzętu pozwoli wykorzystać możliwości wody.

A tutaj świeży przykład.
Zabrałem ze sobą tylko bacik 5 metrowy, pudełko robaków i zapasowy zestaw ze spławikiem.
Wieczorem miałem okazję wyskoczyć na 30 minut, na staw przy hotelu.
Wpadło kilka karasi srebrzystych i wzdręg, ale zawsze to była choćby chwila wędkowania. :P

Siemczyno.jpg.558af0e9d0a6f3b1603c0112059827dd.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek się odezwał ... ze szpitala. Nie znam szczegółów ale wyślijmy mu pozytywną energię, na pewno do niego dotrze. 
Stachu ryby czekają nie ociągaj się, wracają do zdrowia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...