Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podgrzewałeś Daniel przed wygięciem to żeberko? Podoba mi się ten pomysł, bo jednak mam małe obiekcje do możliwości utrzymania zanęty w podajniku po jego całkowitym usunięciu. 

Te same wątpliwości mnie nurtowały. I dlatego właśnie tak je zmodyfikowałem. Podobnie już od jakiegoś czasu robię z podajnikami Browninga. A odpowiadając na Twoje pytanie. Tak. Podgrzewałem te żeberka przed wygięciem. Robiłem też test z zanętą i jest ok.
A to moje dzisiejsze dzieła sztuki.....93639930785d99cf96aeca0b91b3e5ed.jpg884f8a510a507e8deebed72bd15fac33.jpg
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

Podgrzewałeś Daniel przed wygięciem to żeberko? Podoba mi się ten pomysł, bo jednak mam małe obiekcje do możliwości utrzymania zanęty w podajniku po jego całkowitym usunięciu. 

Po całkowitym usinięciu środkowego żebra nic się nie dzieje, sprawdzone od kilku sezonów :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Po "małych modyfikacjach" mojego kanału na YT startuję z nową szatą filmów, będzie krócej, treściwiej i sporo moich pomysłów nie tylko w feederze, więc można zmienić tytuł na "Wędkarstwo wg Grześ77" :champagne-2010::icon_arrow1::39icon:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie znam,ale moim skromnym zdaniem ten zestaw ma jedną wadę...Mianowicie w razie zerwania przyponu,lub konieczności wymiany na dłuższy w sytuacji kiedy np mamy slabe brania,trzeba ten zestaw montować od nowa. Warto by go jeszcze trochę zmodyfikować. Może np nie wiązać bezpośrednio przyponu do żylki glownej,tylko przywiazac tam żylke o tej samej gróbosci co głowna i tak 2-3 cm ponizej koszyka,zamocowac lacznik do szybkiej zmiany przyponow..?? Mysle,ze taki zestaw nie straci skutecznosci ,a dodatkowo bedzie bardziej funkcjonalny.Mysle,ze tez warto rozwazyc zrobienie skretki na odcinku zakonczonym koszyczkiem,bedzie mniejsze prawdopodobienstwo splątań. :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zestaw do delikatnego dłubania z robactwem.  Można zmodyfikować przed dodanie na troku (przyponie) krętlika. Trzeba zawsze coś zmodyfikować pod sobie, ja pokazałem ścieżkę :champagne-2010::icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Splot napisał:

Grześ bardzo fajny zestaw emoji106.png a po ile te koszyczki?

Nie są na sprzedaż i nigdy nie będą, jednak gdy się spotkamy kiedyś, gdzieś (np na zlocie) to dostaniesz kilka do testowania w gratisie :champagne-2010:;)

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są na sprzedaż i nigdy nie będą, jednak gdy się spotkamy kiedyś, gdzieś (np na zlocie) to dostaniesz kilka do testowania w gratisie :champagne-2010:

Trzymam za słowo. A czy Ty czasem nie prezentowałeś ich na SiGu?

Była mała edycja. Czasem piszę jak analfabeta

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...