Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wszystkich przeprosić. Dzisiejszy film namieszał na yt i został przez yt zblokowany, przez co zmuszony byłem go usunąć i nici z mojego ambitnego planu. Otrzymałem wiadomość, że jest nieodpowiedni dla reklamodawców itp.

Trochę to dziwne, no ale muszę się z tym pogodzić i jeszcze raz przepraszam za "zamieszanie".

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, Grzes77 napisał:

Muszę wszystkich przeprosić. Dzisiejszy film namieszał na yt i został przez yt zblokowany, przez co zmuszony byłem go usunąć i nici z mojego ambitnego planu. Otrzymałem wiadomość, że jest nieodpowiedni dla reklamodawców itp.

Trochę to dziwne, no ale muszę się z tym pogodzić i jeszcze raz przepraszam za "zamieszanie".

A co się stało?  Jakieś większy problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grendziu napisał:

A co się stało?  Jakieś większy problem? 

Nie, dostałem informację, że w filmie są nieodpowiednie treści, że jest to materiał nieodpowiedni dla reklamodawców itp, wolałem film usunąć, niż kopać się z koniem. W sumie to może i ktoś z sts-a coś wyłapał, kto wie. Będę bawił się sam w bukmacherkę, bo to jest "mój konik", a fimiki będą tylko wędkarskie.

EDIT: Na poprawienie humoru zamawiam w Drapieżniku mega pake, jednak kilka rzeczy w chwili obecnej jest nie dostępne, więc paka w przyszłym tygodniu raczej nie dotrze. 

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo ja też bawię się w bukmacherke i może bym coś podpatrzył co sprawiłoby, że odnosiłbym na tym polu większe sukcesy, bo ostatnio słabo mi się powodzi w hazardzie :D   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak przeczuwalem ze to tak sie skonczy promowanie hazardu :)"

"Postawilem 3 zaklady Wedlug twojego filmiku i wszystkie trzy weszly na jutro jedna cala wygrana puszczam dalej"

To są dwa cytaty smsów jednego z moich kolegów, film wśród znajomych dobrze się przyjął, widocznie yt hazardu nie chce pokazywać, tylko to miało iść w tym kierunku, by pokazać jak grać by najmniej tracić, ja należę do takich osób, które dają coś od siebie, a nie żerują na kimś. Człowiek, który wie co i jak jest blokowany a puszczani inni znachorzy. Widziałem kilku yutuberów, którzy mają rozpiski nie mogące przynieść nic konkretnego. Komuś nie przypasowsłem, swojego "systemu" i tak bym nigdy nie zdradził. @Sołtys stan jak chcesz, to Ci na pw mogę odpowiedzieć na jakieś pytania, skoro kiepsko Ci ostatnio idzie. Bukmacherka  nigdy nikomu nie będzie stanowić źródła utrzymania, może stanowić jednak dobre "kieszonkowe" w moim przypadku tak między 2 a 4 klocki miesięcznie, w moim rekordowym sierpniu 2012 same dwa kupony przekroczyły 25 tysi, a miesiąc zakończyłem na plus 30. 

W życiu realnym jest inaczej, niż w necie. Np mistrzowie typu B. Brud, czy P. Lorenc osiągnęli wędkarskie szczyty, a na yt mają znikomą publikę, a np jakiś "łoś" co nie potrafi dobrze haczyka zawiązać a lata co chwilę z kamerą nad wodę może mieć kilkadziesiąt tysięcy subskrybentów. 

Dobra, trochę mi nerwy przeszły, jak ktoś będzie chciał coś w sprawie bukmacherki to pisać na pw, temat tego typu na yt z mojej strony zakończony, niebawem wrzucę coś wędkarskiego, w czwartek ostatni dzień urlopu i koniec remontu warsztato-garażu, przez co nie mam czasu na ryby, ale za to "moje królestwo" ma nowe ściany i podłogę no i zaczyna wszytko wyglądać "bajecznie" :champagne-2010: (edit: i to wszytko z bukmacherki - remont za kilka tysi :D)

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty jesteś poważny gracz. Ja miesięcznie przeznaczam 50 zł na bukmacherkę . :D Obstawiam wyniki meczów. Rekord mój, to jak jeszcze grałem w zakladach promowanych przez Bońka, teraz są niedostępne bo MF zablokowało dostep do nich na terenie Polski, to pamiętam,że za postawioną złotówkę wygrałem 760 zł :D To mój rekord. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sołtys stan to od teraz poświęcaj to 50 PLN i graj jak pokazałem na filmie, tylko zaczynaj od 5 i próbuj do np 500, a potem od nowa. Obstawianie to "walka ze soba" by nie przekraczać określonych założeń. Ty jesteś lepszy, ja nigdy że złotówki tyle bym nie wygrał :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wreszcie się film załadował (dopiero gdy wczoraj zrobiłem kompresję i ograniczyłem wielkość do niespełna 1 GB). Mój nowy pomysł na tanie wiosenno-jesienne koszyczki na krótkie dystanse, do tego z możliwością łowienia na białe robaki, dla mnie rewelacja i są mega skuteczne, wymagają łowienia z przyponami z żyłki lub fluorocarbonu na klipie, by uniknąć splątań   :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Wreszcie się film załadował (dopiero gdy wczoraj zrobiłem kompresję i ograniczyłem wielkość do niespełna 1 GB). Mój nowy pomysł na tanie wiosenno-jesienne koszyczki na krótkie dystanse, do tego z możliwością łowienia na białe robaki, dla mnie rewelacja i są mega skuteczne, wymagają łowienia z przyponami z żyłki lub fluorocarbonu na klipie, by uniknąć splątań   :champagne-2010:

Fajnie, jeśli chcesz dodam link na fejsie, trochę wejść więcej będzie :)
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...