Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cygan786 napisał:

@Grzes77 masz odemnie suba i miejsce na liście mentorów.

Za suba  dziękuję, a z tą listą, to nie przesadzaj. Kilka razy razem powędkujemy i podzielimy się naszą wiedzą. Za 3 tygodnie idę na 5,5 tygodnia urlopu :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w pierwszej chwili pomyślałem jak Staś, ale po chwili zastanowienia pomyślałem tak jak Ty.
Świetny pomysł z tymi haczykami.
Ja znalazłem takie mini klipsy z Browninga na gotowych przyponach.
Dwa robaczki jak widać to trochę mało... b83ae29b0f0f233e93e0ab240b93fd21.jpg633bd20458c2c2ac98cfee75dd164449.jpg24d6d0e5c75ca221b103e3246bc1b110.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za suba  dziękuję, a z tą listą, to nie przesadzaj. Kilka razy razem powędkujemy i podzielimy się naszą wiedzą. Za 3 tygodnie idę na 5,5 tygodnia urlopu :champagne-2010:
Coś zorganizujemy. Fajnie by było. Nawet w Piotrowicach. A po drodze zabiore Elvisa.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To nie mój film, jednak szukałem takiego rozwiązania, by fajnie wyeksponować w toni 3-4 białe robaki w kolorze czerwonym. Ponieważ jest to temat ogólny, nie tylko prezentujący moje filmy wrzucam ten materiał, bo mogę się pod nim podpisać dwoma rękami. Jestem teraz na tygodniowym krótkim urlopie, dziś kupiłem robaki, ziemię itp, bo jutro startuję nad zaporówkę, więc przy okazji przetestuję ten patent, moim zdaniem będzie super przy zwykłej sprężynie zanętowej :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Może sie komuś przydać, gdy posiada szczytówki 0,2-0,3 mm szersze niż posiadany kij i zastanawia się, czy czasami nie zepsuje szczytówki, którą chce dopasować, pokazuję jak usówać nadmiar włókna szklanego by wszystko przeprowadzić bez strat :champagne-2010:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganowi jedna szczytowkę wyślij,bo coś tak czuję,że niedługo mu się przyda :D Ja bym jeszcze dla lepszego efektu wizualnego tą pierwszą przelotke na szczytówce od strony wędki zdemontował i zamocował trochę dalej od lączenia,tak,żeby wyglądało to bardziej symetrycznie.Nie jest to trudne.15 min roboty.Nylonowa czarna nić,lakier albo ,utwardzacz do paznokci od lubej i po sprawie. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dwa nowe filmiki o podobnej tematyce. Jestem przekonany, że przydadzą się osobą, które mają problem z przygotowaniem swoich miksów do methody, miłego oglądania :champagne-2010:

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tym razem nie ryby, tylko coś, co pozwala mi na wędkarskie przyjemności i nie tylko. Zachęcam do śledzenia tego vlogu, mam taki "mały pomysł".

Filmów tego typu nie będę wrzucał więcej na forum, ten jeden żebyście wiedzieli, że taki temat istnieje na moim kanale :D:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...